MobaPC

Vainglory Steam Sürümü Yayınlandı

Mobil MOBA oyunu Vainglory’nin yapımcısı Super Evil Mega Corp, Steam sürümünü yayınladı. Steam’den oynanan oyun mobil sürümle çapraz platform şeklinde oynanacak. 5V5 Mobil MOBA oyunu olan Vainglory, şu anda Steam’de indirilebilir durumda. Vainglory Steam sürümünü şimdi aşağıdaki bağlantıdan indirip oynayabilirsiniz.

Vainglory Steam’de

Vainglory Steam oyuncu sayısı 

Mobil moba oyunu olarak büyük başarılara imza atan, turnuvalarıyla dikkat çeken Vainglory ilk günden 1000’e yakın oyuncu girişi aldı. Bununla birlikte masaüstü sürümünde hiç bir problem çıkmadığı, mobildeki kadar sıkıntısız olduğu oyuncular tarafından belirtildi. Bununla birlikte, klavye fare ikilisiyle oyun mobil sürümünden daha basit hale geliyor. Karşı kombolar oldukça basit bir şekilde yapılabilecek ama çapraz platform olduğu için telefondan oynayanla bilgisayardan oynayanın arasındaki kontrol avantajı farkı ne olacak?

Ayrıca Bakınız: Farklı Yapısıyla 5 Moba Oyunu

Vainglory Oynanış

Vainglory, mobil moba oyunu olarak oynanışı en zor oyunlardan birisi çünkü PC moba oyunlarında olduğu gibi tıklama ile yön verme ve yetenekleri de tıklayarak kullanma şeklinde oynanıyor. Bu açıdan bir çok kişi bir sürü yere tıklamak zorunda kaldıkları için zorlanıyor. Bunun yanında Vainglory oyunu küçük ekran cihazlarda da parmaklar ekranın üzerinde sürekli dolaştığından oynanması daha da zorlaşıyor. Vainglory Steam sürümü de bu açıdan bu mobil moba oyununu daha basit bir yapıya kavuşturuyor. Bir çok oyuncu da bu nedenle Steam üzerinden Vainglory oynamayı tercih edebilir.

Vainglory Steam popülerliği etkiler mi?

Vainglory Avrupa – ABD bölgelerinde mobil cihazlarda büyük başarısı Asya ve Mena için bu başarı Arena of Valor’un gölgesinde kalıyor. Lakin bu PC hamlesi oyunu biraz daha canlandıracaktır. Son zamanlarda mobil sürümden sonra Steam sürümünü piyasaya süren oyunların sayısı çoğalıyor. En yakın örneklerden bir diğeri de Rules of Survival. Bakalım Steam sürümü Vainglory’ye ne kazandıracak.

Youtube Kanalıma Abone Ol

Vainglory hakkında kısaca

Vainglory mobil moba oyunu uzun süre 3v3 şeklinde oynanışıyla dikkat çeken ilk moba oyunlarındayken daha sonra gelen büyük güncelleme ile (diğer mobil mobalarının da etkisiyle) 5v5 oyun modunun olduğu sürümünü yayınladı. Özellikle zor bir moba olmasından ötürü bir çok hardcore oyuncu tarafından tercih ediliyor. Steam üzerinden oynanabilecek olan Vainglory, başka bir PC moba oyunu olarak karşımızda.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

Oyuncu DonanımlarıPC

Oyun Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi RAM Seçimi Rehberi

League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mobil Bulmaca Oyunu (Tanıtım) – Titan Uprising