Nasıl YapılırStrateji

Clash of Kings Dayanıklılık Nasıl Yükseltilir?

Clash of Kings, mobil strateji oyunu, dünyanın en popüler ve en çok kazanan mobil strateji oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle Çinlilerin ilgi gösterdiği oyun ülkemizde de oldukça popüler. Oyunu ülkemizde kısıtlayan tek nokta ise paket fiyatlarının döviz odaklı olması ve bununla birlikte bu fiyatların çok yüksek olması. Bu ayrı bir konu, bu yazımızda biz Clash of King oyununa gelecek / gelmiş yeni bir özellikten bahsedeceğiz. Dayanıklılık yükseltmek. Kısaca dayanıklılık nedir bir bakalım. Dayanıklılık, yaratıklara saldırmak için kullanılan enerji türü bir oyun birimidir. Her yaratık saldırısında harcanır. Zaman içinde kendi kendine dolduğu gibi ayrıca oyun içinden düşen ya da satın alabileceğiniz iksirlerle de yükseltilebilir. Anında doldurulabilir.

Maksimum dayanıklılığı yükseltmek

Clash of King, mobil strateji oyununda yeni özellikle birlikte dayanıklılık maksimum seviyesini yükseltebilirsiniz. v4.23.0 ve üzeri sürümlerde geçerli oluna bu yeni özellik sayesinde 100 olan maksimum dayanıklılığı yükseltmeniz mümkün. Oyuncu geri dönüşlerini değerlendirip bu özelliği getirdiklerini açıklayan geliştiricileri, her gün üst limitin arttırılabileceğini de eklediler.

clash of kings dayanıklılık üst limiti nasıl arttırılır

Dayanıklılık üst limitini arttırmak için şu yolu takip etmeniz gerekiyor;

  1. Lord arayüzü
  2. Dayanıklılık çubuğu
  3. Çubuğun yanındaki + işareti
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Yapılan açıklamada bu işlemin dayanıklılık özüyle yapılabildiği de eklendi. Peki dayanıklılık özünü nerede bulacaksınız? Bunun içinde şunu yapmanız gerekiyor;

  1. İttifak sayfası
  2. Karanlığın kapısı
  3. İttifak patronu çağır

Bu etkinlikle birlikte her saldırıdan dayanıklılık özü elde edilebilir. Şimdilik bu özün parayla satılıp satılmayacağı belli değil. Yakında ücretli seçenek sunulabileceği gibi bu öz ittifakla ilişkilendirildiği için ittifak mağazasına da konulabilir. Çok fazla yaratık saldırısı yapan bir oyuncuysanız dayanıklılık üst limitinizi arttırmak isteyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir