MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends Özel Sohbeti Bir Defa Değiştir Görevi

Mobil Legends özel sohbet nasıl değiştirilir? Mobile Legends özel sohbeti değiştirme gibi bir çok oyunda karşınıza çıkabilen bu basit görevler, giriş ödülleri ve oyuna iyi bir başlangıç için önemli olabiliyor. Özel sohbeti bir defa değiştir görevini Mobile Legends Bang Bang üzerinden basit bir şekilde anlatmaya çalışacağız. İlk önce tanımımızı yapalım. Mobile Legends Bang Bang, dünyanın ve ülkemizin en çok oynanan mobil moba oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Kendi içinde yüksek ms sorunları olan Mobile Legends, maalesef e-Spor arenasında kendisine çok fazla yer bulamıyor. Bunun yerine kendi içinde ülke karşılaşmalarıyla dikkat çekmeye çalışıyor. Bununla birlikte Tencent ile bazı kopya içerikler konusunda da mahkemelik olan oyun kendisini günden güne eritiyor. Özel sohbeti 1 defa değiştirin, Mobile Legends için geçerli olan bu basit görevin nasıl yapıldığını sizlere adım adım göstereceğiz. Bunun için en baştan başlayacağız ama Mobile Legends mesaj ayarlarına göz atarak görevi tamamlamanızı sağlayacağız.

Özel sohbet nedir?

Mobil moba oyunlarında oyun içinde hızlıca sohbete katılmanız için bazı özellikler bulunuyor. “yardım et”, “destek yolda”, “takım savaşı için toplanalım” gibi hızlı mesajlar yer alıyor. Bunlara özel sohbet deniliyor ve bunlar oyun içinden değiştirilebiliyor. Hazır mesajlar oyun içi arayüzünden çıkarılıp yine hazır olan diğerleri bu listeye eklenebiliyor.

mobile legends özel sohberi bir defa değiştirin

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Özel sohbeti bir defa değiştir görevi nasıl yapılır?

Mobile Legends özel sohbet nasıl değiştirilir? Mobile Legends Bang Bang, mobil moba oyununda bu görevi yapmak oldukça basit. Basit olmasından kaynaklı bir çok insan görevin nasıl yapılacağını bilemiyor. Sizlere kısaca bahsedelim;

Hazırlık – Hızlı Yanıtlar kısmına ilerleyin. Ayarlar kısmından da bunu halledebilirsiniz. Bir mesajı çıkartıp diğerini yerleştirin. Mümkünse bir mesajın içeriğini değiştirin. Görev halloldu. Diğer oyunlarda aynı isimde olmasa da benzer içerikte basit görevler bulabilirsiniz. Yapma şeklinin aynı olduğunu bilmenizi isteriz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends MS Sorunu Çözümü

Basın BülteniMoba

Mobile Legends'tan 250 Bin Dolarlık Turnuva

Moba

League of Legends ve Mobil Sürümü Arasında Ne Gibi Farklar Var?

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Pubg Mobile Royale Pass Hakkında Herşey