MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends Özel Sohbeti Bir Defa Değiştir Görevi

Bir çok oyunda karşınıza çıkabilen bu basit görevler, giriş ödülleri ve oyuna iyi bir başlangıç için önemli olabiliyor. Özel sohbeti bir defa değiştir görevini Mobile Legends Bang Bang üzerinden basit bir şekilde anlatmaya çalışacağız. İlk önce tanımımızı yapalım. Mobile Legends Bang Bang, dünyanın ve ülkemizin en çok oynanan mobil moba oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Kendi içinde yüksek ms sorunları olan Mobile Legends, maalesef e-Spor arenasında kendisine çok fazla yer bulamıyor. Bunun yerine kendi içinde ülke karşılaşmalarıyla dikkat çekmeye çalışıyor. Bununla birlikte Tencent ile bazı kopya içerikler konusunda da mahkemelik olan oyun kendisini günden güne eritiyor.

Özel sohbet nedir?

Mobil moba oyunlarında oyun içinde hızlıca sohbete katılmanız için bazı özellikler bulunuyor. “yardım et”, “destek yolda”, “takım savaşı için toplanalım” gibi hızlı mesajlar yer alıyor. Bunlara özel sohbet deniliyor ve bunlar oyun içinden değiştirilebiliyor. Hazır mesajlar oyun içi arayüzünden çıkarılıp yine hazır olan diğerleri bu listeye eklenebiliyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Özel sohbeti bir defa değiştir görevi nasıl yapılır?

Mobile Legends Bang Bang, mobil moba oyununda bu görevi yapmak oldukça basit. Basit olmasından kaynaklı bir çok insan görevin nasıl yapılacağını bilemiyor. Sizlere kısaca bahsedelim;

Hazırlık – Hızlı Yanıtlar kısmına ilerleyin. Ayarlar kısmından da bunu halledebilirsiniz. Bir mesajı çıkartıp diğerini yerleştirin. Mümkünse bir mesajın içeriğini değiştirin. Görev halloldu. Diğer oyunlarda aynı isimde olmasa da benzer içerikte basit görevler bulabilirsiniz. Yapma şeklinin aynı olduğunu bilmenizi isteriz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nasıl YapılırStrateji

Clash of Kings Dayanıklılık Nasıl Yükseltilir?

MobaRehber

Arena of Valor Amily Build (Rehber)

Basın BülteniMoba

Metal League Espor Turnuvası

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Facebook Hesabı Silme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Royale Pass Hakkında Herşey