Hayatta KalmaMMORPGSandbox

Durango: Wild Lands Monster Hunter Oyunu Android’de

Yeni Monster Hunter benzeri oyun Durango: Wild Lands Android için bazı bölgelerde yayınlandı. Tüm dünya için çıkmaması bir eksi olsa da yazı içinde vereceğimiz apk ile oynamanız mümkün olabilir. Oyun şimdi resmi olarak Kanada, Avustralya ve Filipinler’de yayınlandı. Durango: Wild Lands oyunu kısaca bir hayatta kalma oyunu olsa da yaratık avlama özelliğini de bizlere sunuyor. Ayrıca köy kurma ve geliştirme özellikleri de oldukça fazla. Sadece bir çadırla başlayarak koca bir şehre kadar büyümeniz mümkün. Online olduğu için diğer insanlar ve arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bu oyunun asıl teması dinazorlar. Mahvolmuş bir dünyada dinazorların işgalinde hayatta kalmaya çalışırken gelişmek için dinazorları avlamanız gerekiyor.  (Güncelleme) Daha yeni haber yaptığımız Durango: Wild Lands oyunu yayınlanmasının üzerinden çok geçmeden dünyanın diğer bölgeleri ve ülkemiz için ön kayıt aşamasına girdi. Oyuna ön kayıt olmak isteyenler Google Play Sayfasından kaydını gerçekleştirebilir. Bununla birlikte Güney Kore ve Hindistan için oyun oynanabilir durumda. 

Durango: Wild Lands, temelde bir hayatta kalma oyunu

durango wild lands hayatta kalma

Durango: Wild Lands oyunu temelde bir hayatta kalma oyunu, Tıpkı Minecraft’ın hayatta kalma modu gibi ya da Don’t Starve gibi bir oyun ama bu senaryonun üzerine yaratık avlamayı ve rol oyunu öğelerini de eklemişler. Diğer insanlarla oynanabildiği için mmo niteliği de kazanan Durango oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap ediyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Hayatta kalma oyunlarının yapısı gereği oyunda, eşya geliştirme, oluşturma, kaynak toplama gibi özelliklerin yanında ayrıca vahşi hayvanları evcilleştirme ve binek olarak kullanma gibi özellikleri de görmeniz mümkün.

durango wild lands hayatta kalma

Resmi olarak yayınlandı

Resmi olarak çıkışını yaptı ama her yerde değil. Oyunu Google Play’den indirmek için Kanada, Avustralya ve Filipinler’de yaşıyor olmanız gerekiyor. Lakin apk ile oyuna erişmeniz de mümkün olabilir ama güncelleme aldığı zaman yeni bir apk bularak yeniden kurmanız gerekecek. Yine de oyun tüm dünyada oyun yayınlanana kadar buradan apk indirebilirsiniz. Oyunu en yakın zaman içinde bizde denemek istiyoruz. Detaylı bir tanıtım için takipte kalın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Slime Chunk Nasıl Bulunur?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Axolotllar Ne Yer?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?