Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play’de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Bir çok oyun Google Play’de ön kayıt aşamasına giriyor ama bazıları başka ülkelerde yerel olarak yayınlanmış durumdalar. Ya da test sunucusuna girmeniz mümkün. Bu tür oyunları Google Play’den indirip oynamanız mümkün değil. Ama başka bir yöntemle oynamanız mümkün. Bu yazıda sizlere Google Play’den şimdi indirip oynayamayacağınız oyunların apklerini vereceğim ki hemen indirip oynayabilin. Bunlar Metin 2 Mobile, Durango: Wild Lands, Talion, Black Deset Mobile, Mu Origin 2 ve Cabal… Bu oyunların bazıları test aşamasında bazıları hala geliştiriliyor ve ön kayıtta bekliyor. Resmi olarak çıkmamış ya da dünya çapında yayınlanmamış bu oyunları oynamanız mümkün. Gelin oyunlardan kısaca bahsedelim ve indirme bağlantılarını verelim.

Cabal Mobile

Daha önce test aşamasına girdiğini duyurduğumuz Cabal Mobile, ön kayıt aşamasına dahi girmemişken oyunun apksi yayınlandı. Test aşamasında kullanılan apkyi indirebilirsiniz. Oyunun PC sürümüyle aynı mantıkta ilerleyeceği ve kontroller dışında hemen hemen aynı olacağı söyleniyor. Cabal Mobile İndir.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Mu Origin 2

İlk mobil oyundan sonra ikincisi bakalım ilgi görecek mi? Oyun şuan Google Play’de ön kayıtta ve Mu Origin 2 ile ilgili detayları buradan alabilirsiniz. Oyun klasik bir mobil mmorpg olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi oynamak için Mu Origin 2 indir.

Black Desert Mobile

Oyun uzun zamandır uzak doğuda oynanıyor ama dünya çapında yayınlanmadı. Yayınlanmasa da olurdu oynardık ama maalesef Çince. Bu indireceğiniz de öyle. Google Play’de olmasına rağmen ülkemizden indirilemiyor. VPN ya da APK ile oynamanız mümkün. Oyun PC sürümüne benzer içeriklerle donatılmış durumda. Black Desert Mobile İndir.

Talion

Bir çok oyun indirme sitesinde ve tanıtımlarda gerçekçi oyunlar kategorisinde yer alan Talion uzak doğuda zaten oynanan bir oyun ve dünya çapında yayınlanmaya hazırlanıyor. Bunun için Google Play’de ön kayıt aşamasına girdi. Detalı bilgi için buraya bakın. Oyun yüksek grafik detayına sahip bir mmorpg oyunu. Büyük PvP savaşlarıyla dikkatinizi çekecektir. Talion İndir.

Durango: Wild Lands

Bir hayatta kalma oyunu olan Durango: Wild Lands dinozorları da hayatımıza geri getiriyor. Oyun içerisinde merkez kurma ve savunma geliştirme gibi özellikler de bulunuyor. Oyun bazı ülkelerde yayınlandı. Ülkemiz ve dünyanın geri kalanı için apk indirip oynayabilirsiniz. Durango: Wild Lands indir.

Metin 2 Mobile

metin 2 mobile indir

Metin 2 Mobile ile ilgili ilginç haberler duyuyoruz. Oyunun PC sürümü geliştiricisi bu oyunu geliştirmiyor. Oyunu dünya üzerinde herhangi biri geliştiriyor. Bu nedenle oyunun resmi geliştiricisi oyunu dava etmiş durumda ve oyunun resmi olarak yayınlanamayacağı düşünülüyor. Bildiğiniz Metin 2’yi telefonlara getiren bu oyun belki iki tarafın anlaşması neticesinde yayınlanabilir. Metin 2 Mobile İndir.

Buradaki bütün oyunlarla ilgili küçük bir açıklama yapmak gerekli. Oyunların hiç biri resmi olarak yayınlanmamış. Bu nedenle oynayıp oynayamayacağınızla ilgili kesin birşey diyemem. Sunucu hata verebilir oyundan atabilir. Stabilite tartışmaya açık değil. Ayrıca mobil veri kullanmayın. Oyun boyutları oldukça yüksek.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir