Rol Oyunu

Elder Scrolls: Blades Nihayet Android İçin Çıktı

Uzun zamandır tartışmalara konu olan oyun Elder Scrolls: Blades, sonunda Android için yayınlandı. Beta sürümü olan bu versiyon hatalar içeriyor olabilir ama oyunu temel manada görmeniz ve beklediğinize deyip deymediğine karar vermeniz için indirebilirsiniz. Elder Scrolls: Blades indirme bağlantısını yazımızın sonunda bulabileceksiniz. Oyunun bu güne kadar tartışma konusu olmasının sebebi ise aslında geçen sene çıkacak olmasıydı. Ertelenmesi ve gecikmesi bekleyenleri elbette kızdırdı. Elder Scrolls serisinin yeni mobil oyunu Blades sonunda indirilebilir durumda. Şimdi oyundan biraz bahsedelim, sizi neler bekliyor temel olarak anlatalım.

Erken Erişim

Oyun yayınladı ama erken erişimde olduğunu ekleyelim. Google Play sayfasında (yayınlanması) şeklinde bir ifade göreceksiniz. Ama oyunu indirebilir ve deneyebilirsiniz. Ben ön kayıt olduğum için şuan indirme aktif ama bazı yerlerde sadece zamanında ön kayıt olmuş ve belki davetiye almış bekleyenlerin oyunu oynayabileceği söyleniyor. Bakalım indirip oynayabilecek miyiz göreceğiz. Davetiyelerin parça parça gönderileceği hala kayıt olmadıysanız olmanız gerektiği ve zamanı gelince davetiyeyi alacağınız söyleniyor.

elder scrolls blades

Elder Scrolls: Blades oyun teması

Elder Scrolls dünyasına mobil oyunla bir kez daha giriyorsunuz ve bu oyun orjinal PC oyunuyla benzer olmasından ötürü önemli. Bildiğiniz gibi Elder Scrolls’un hem PC hem de telefonlar için yayınlanan başka bir mobil oyunu daha var. Bakınız Elder Scrolls Legends. Oyun zindan zindan yolunuzu çizdiğiniz ve yaratıkları kestiğiniz bir temaya sahip. Bununla birlikte kendi bölgenizi geliştiriyorsunuz. Baştan tamirat yapıp büyütüyorsunuz. Ayrıca oyunda yeni eşyalar, kıyafetler ve yetenekler bulup kendinizi zenginleştirmek bile mümkün. Denilebilir ki tam bir rol oyunu.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

PvP var mı?

Elder Scrolls: Blades oyununda diğer oyunlarla savaşabileceksiniz. Arenalarda 1v1 şeklinde fps görüş açısıyla diğer oyuncularla savaşmanız mümkün olacak. Erken erişimde açık olmayan bu özellik tam sürüm yayınlandığında oyuncularla buluşacak.

Elder Scrolls: Blades oyununa nasıl girerim?

Oyuna şimdi girmek istiyorsanız davetiye almış olmanız gerekiyor. Bunun için daha önce kayıt olmanız gerekiyordu. Hala bir şansınız var. Eğer davetiye aldıysanız Google Play sayfasından şimdi indirebilirsiniz. Eğer oyuna giremiyorsanız bir sonraki davetiyeleri almak için Bethesda’nın sitesinden kayıt olmanız gerekiyor.

elder scrolls blades erken erişim rpg

Hangi cihazlarla uyumlu?

Kayıt esnasında dikkat çekici olan husus, size hangi cihazı kullandığınızı sorması. Burada bir cihaz listesi verilmiş. Bunu seçmeden ilerlemeniz mümkün değil. Peki başka cihazlarla da oynanabiliyor mu? Acaba bu açıdan mı bu liste yapıldı yoksa en çok hangi cihazla oynandığını ve de geri bildirimlerde cihazın hangisi olduğunu görmek mi istiyorlar? Bunu göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'deki Dragon's Pit'e Nasıl Gidilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’ı 6 Saatten Fazla Mı Oynuyorsunuz?