Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

The Elder Scrolls Blades 1 Milyon İndirmeye Yaklaştı

Bethesda’nın Elder Scrolls serisinin yeni mobil oyunu yakın zaman önce davetliler için erken erişime açıldı. Bir kaç gün önce ise herkes için erken erişimi etkinleştiren şirket başarılı bir oyuna imza atmış gibi görünüyor. Zira raporlara bakacak olursak indirme 1 milyona yaklaştı. Hatta bu günü de dahil edecek olursak 1 milyonu geçmiş diyebiliriz. Bu veriler sadece AppStore üzerinden. Android için Google Play üzerindeki verilere bakacak olursak oyunun 100 bin indirmeyi geçtiği istatistiklerde ve resmi olarak görülüyor. Lakin tam sayı belli değil. AppStore istatistikleri ise resmi olmayan SensorTower araştırmasından geliyor.

Elder Scrolls Blades

Elder Scrolls Blades oyunu PC’deki Elder Scrolls evreninizi hemen hemen benzer bir şekilde ve aynı hazzı yaşatarak telefonlarınıza getiriyor. Hem dik ekran hem de yatay ekran oynanabilen oyun her açıdan ergonomik bir yapıya sahip. Bununla birlikte savaş dinamiklerinin biraz geliştirilmesi gerekiyor. Android üzerinden deneyimlediğim Elder Scrolls Blades oyununun videosunu da sitemizde ayrıca bulabileceksiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Elder Scrolls Blades kaç defa indirildi?

Google Play üzerinden baktığımızda 100 bin defa ve fazlası indirildi şeklinde görülebiliyor. Bununla birlikte SensorTower‘dan alınan bilgilere göre AppStore cephesinde oyunun indirme sayısı 1 milyonu geçmiş görünüyor. İnternet sitesi bununla ilgili ayrıca bir yazı da paylaştı. Burada dikkat çekmemiz gereken bir husus iki platform arasında neden bu kadar büyük bir fark olduğu. Bununla ilgili yapılan yorumlara bakacak olursak Bethesda’nın hangi platformda kaç kişiye davetiye gönderdiğinin bilinmemesi. Bahsettiğimiz gibi ilk başta oyuna sadece davetiye ile girilebiliyordu. Bu durumda iOS kullanıcılarına önem verilmiş ve o kısma daha çok davetiye gönderilmiş olabilir.

elder scrolls blades ios istatistikleri

Tam sürüm ne zaman yayınlanıyor?

Bethesda cephesinden oyunun tam sürüme ne zaman geçeceğiyle ilgili bilgi verilmedi. Bununla birlikte erken erişim sonunda oyun ilerleyişinizin silinip silinmeyeceğiyle ilgili açık bir bilgi ya da açıklama yok. Oyunun tam sürüme yakın zaman içinde geçmesi bekleniyor. Bunun sebebi olarak da davetiye sistemiyle deneme aşamasından herkese açılma aşamasına geçişin hızı olması gösteriliyor.

Google PlayAppStore

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

AksiyonRol Oyunu

Atlas Fallen PC Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gamevil Talion Oyunu Batıya Açılıyor