Rol Oyunu

The Elder Scrolls Blades 1 Milyon İndirmeye Yaklaştı

Bethesda’nın Elder Scrolls serisinin yeni mobil oyunu yakın zaman önce davetliler için erken erişime açıldı. Bir kaç gün önce ise herkes için erken erişimi etkinleştiren şirket başarılı bir oyuna imza atmış gibi görünüyor. Zira raporlara bakacak olursak indirme 1 milyona yaklaştı. Hatta bu günü de dahil edecek olursak 1 milyonu geçmiş diyebiliriz. Bu veriler sadece AppStore üzerinden. Android için Google Play üzerindeki verilere bakacak olursak oyunun 100 bin indirmeyi geçtiği istatistiklerde ve resmi olarak görülüyor. Lakin tam sayı belli değil. AppStore istatistikleri ise resmi olmayan SensorTower araştırmasından geliyor.

Elder Scrolls Blades

Elder Scrolls Blades oyunu PC’deki Elder Scrolls evreninizi hemen hemen benzer bir şekilde ve aynı hazzı yaşatarak telefonlarınıza getiriyor. Hem dik ekran hem de yatay ekran oynanabilen oyun her açıdan ergonomik bir yapıya sahip. Bununla birlikte savaş dinamiklerinin biraz geliştirilmesi gerekiyor. Android üzerinden deneyimlediğim Elder Scrolls Blades oyununun videosunu da sitemizde ayrıca bulabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız:   Warlords of Aternum Sıra Tabanlı Rol Oyunu / Android Mobil Oyun
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Elder Scrolls Blades kaç defa indirildi?

Google Play üzerinden baktığımızda 100 bin defa ve fazlası indirildi şeklinde görülebiliyor. Bununla birlikte SensorTower‘dan alınan bilgilere göre AppStore cephesinde oyunun indirme sayısı 1 milyonu geçmiş görünüyor. İnternet sitesi bununla ilgili ayrıca bir yazı da paylaştı. Burada dikkat çekmemiz gereken bir husus iki platform arasında neden bu kadar büyük bir fark olduğu. Bununla ilgili yapılan yorumlara bakacak olursak Bethesda’nın hangi platformda kaç kişiye davetiye gönderdiğinin bilinmemesi. Bahsettiğimiz gibi ilk başta oyuna sadece davetiye ile girilebiliyordu. Bu durumda iOS kullanıcılarına önem verilmiş ve o kısma daha çok davetiye gönderilmiş olabilir.

elder scrolls blades ios istatistikleri

Tam sürüm ne zaman yayınlanıyor?

Bethesda cephesinden oyunun tam sürüme ne zaman geçeceğiyle ilgili bilgi verilmedi. Bununla birlikte erken erişim sonunda oyun ilerleyişinizin silinip silinmeyeceğiyle ilgili açık bir bilgi ya da açıklama yok. Oyunun tam sürüme yakın zaman içinde geçmesi bekleniyor. Bunun sebebi olarak da davetiye sistemiyle deneme aşamasından herkese açılma aşamasına geçişin hızı olması gösteriliyor.

Ayrıca Bakınız:   Battle Chasers: Nightwar Android İçin Yayınlanacak

Google PlayAppStore

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MaceraRol Oyunu

Sky: Children of the Light Apk

Rol Oyunu

She Sees Red / İnteraktif Gerilim Oyunu

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

AksiyonRol OyunuYoutube

Diablo 4 Oynanış Videosu

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gamevil Talion Oyunu Batıya Açılıyor