Mobil Oyun HaberStrateji

GWENT Wicher Card Game Yakında Telefonlarımızda Olacak

PC Projekt Red, bir çok oyuncuyu sevindiren bir duyuru yaptı. GWENT Witcher kart oyunu mobil cihazlar için bu sene içinde çıkışını gerçekleştirecek. Bu harika haberin detaylarına geçmeden önce kart destesi oyunlarına kısaca bir değinmekte fayda var. Kart destesi oyunlarının en önemli örneklerinden bir kaçı HearthStone, Elder Scrolls Legends, Eternal şeklinde sıralanabilir. Bu ve benzeri örneklerin hem PC’de hem de mobilde var olduğunu belirtelim. PC’ye çıkan oyun türü ve tarzıyla mobile uyarlama konusunda oldukça verimli olduğundan mobil sürüm için şirket çok beklemiyor hemen yayınlıyor. Her zaman her yerden oynanabildiği için de oyuncuların tercih ettiği bir tür oluyor. GWENT Wicher Card Game gibi oyunlarda elde ettiğini kartlardan destenizi oluşturuyor ve onunla rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz.

Bu sene içinde çıkıyor

Tam tarih verilmese de “bu sene” deniyor. Muhtemelen yaz aylarında çok daha yakın bir tarih ortaya çıkacaktır. Videosuna baktığımız zaman en azından oynanabilir olduğu görülüyor. Lakin orada da çok fazla detay yok. 3 ay içerisinde daha kesin bilgiler alacağımızdan eminim.

İlk önce iOS için çıkacak

Android kullanıcılarını üzecek bir haberimiz var. Açıklamaya göre GWENT Wicher Card Game ilk önce iOS platformu için yayınlanacak. Sonrasında Android için çıkacağı söyleniyor. Elbette ikisinin arasında ne kadar süre olacak bilmiyoruz. Neden ayrım var ikisini aynı anda geliştirmek ne kadar iş gücü gerektiriyor emin değiliz. Demek ki şirketin gücü buna yetmiyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Witcher evreninden karakterler

Kartlarımız, karakterlerimiz, büyülerimiz hepsi PC oyun serisi Witcher’ın evreninden geliyor. Bu açıdan oldukça fantastik bir yapısının olması muhtemel. Serinin hayranlarının mutlaka göz atması gereken bir oyun. Witcher oyuncuları mutlaka internet sitemizi takip etsinler ki GWENT Wicher Card Game hakkında haberleri anında alabilirler.

gwent witcher card game mobile geliyor

Grafikler ilgi çekiyor

Oyunun görsellerini incelediğimizde çizimlerin oldukça başarılı olduğunu söylesek yanlış olmaz. Efektler ve animasyonlar oyuncu tarafınızı cezbedecektir. Bu bağlamda başarılı bir Witcher mobil oyununun karşımızda olacağından eminiz.

GWENT Wicher Card Game fiyatı

Oyunun ücretli mi ücretsiz mi olacağıyla ilgili bir bilgi yok. Oyunla ilgili verilen tek ve kesin bilgi bu yıl içinde çıkacağı. Çıkacağını biliyoruz, fiyatı, çıkış tarihi, Android çıkış tarihi, boyutu ve diğer şeyler hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Resmi siteden açıklama yapıldıkça sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Karakter İstatistikleri Açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile 1. Yaşı İstanbul’da Kutlanacak