MMORPG

Era of Legends iOS Testleri Başladı

Çok yakında Android oyunların yükselen yıldızı, mmorpg oyunu Era of Legends iPhone ve iPad cihazlarda oynamaya başlanacak. Hatta iOS kullanıcıları eğer acele ederse oyunun testlerine bile katılabilir. Yakın zaman önce Google Play’de yayınlanan Era of Legends, mobil mmorpg oyunu iOS sürümü için test aşamasını başlattı ve bunu 101XP resmi Facebook sayfasından duyurdu. Test aşamasıyla ilgili teknik detaylar verildi. Nasıl katılacaksınız, neler olacak, bütün detayları görmek mümkün. Bende sizlere konuyla ilgili Türkçe bilgi vermek istiyorum.

Era of Legends iOS beta süreci

Bir kaç şart var. Bunları yerine getiren oyuncular Era of Legends kapalı beta testine katılabilirler. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi elbette verdiğim bağlantıdan oyunu indirmek. İkincisi oyunu indiren ilk 2500 kişiden biri olmak. Bunu duyurmak için acele ediyorum çünkü şuan 2500 kişi dolmuş olabilir.

Era of Legends, geliştiricisi  101XP ilk etapta kılı sayısı bu kadar kadar diyor. Belki ileride yeni bir beta testi açılır ya da kişi sayısı stres test için arttırılabilir. Veya indirenler ilgi gçstermeyebilir ya da geri bildirim İçin hevesli olmayabilirler. Bu durumda 101XP beta sürecinden verim alamazsa yeni oyunculara ihtiyaç duyabilir. Bu açıdan gecikmeden indirin.

Era of Legends kapalı beta ios

Era of Legends kapalı betada neler olacak?

Kapalı beta bir kaç gün sürecek. Bu durumda ya yeni bir kapalı beta yapılacak ya da oyun yayınlanma aşaması olan stabil versiyona çok yakım.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Şunları aklınızdan çıkarmayın;

  • Sunucu test sonunda tamamen silinecek.
  • Bütün karakterler ve ilerleme yok olacak.
  • Test aşamasında marketten aldığınız eşyalara gerçek para ödemeyeceksiniz. Bu açıdan bütün satın almaları yapın.
  • Kapalı beta 20 Mart’ta son bulacak.

Oyunu indirmek için buraya bakın. Hata raporlamak için buraya gidin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Yıl Dönümü Etkinlikleri