EtkinlikYarış Oyunları

CSR2 ‘ye Hızlı ve Öfkeli Etkinlikleri Geliyor

Oyun dünyasında sık sık ya iki oyun arası etkinlikler ya da sinemadan uyarlama etkinlikler görüyoruz. Bunlardan biri de CSR2 mobil yarış oyunu için yakın zaman içinde başlayacak. Ücretsiz mobil yarış oyunu CSR2’ye Hızlı ve Öfkeli film serisinin son filmine binaen etkinlikler geliyor. Yazının içine de koyduğum fragmana baktığınız zaman Hızlı ve Öfkeli film temasından en dikkat çekici ve benzer olan şey elbette arabalar. Etkinlik kapsamında Hızlı ve Öfkeli arabalarını CSR2’de görmek mümkün olacak. Etkinliğin yapılmasının sebebi Ağustos ayında Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filminin sinemalara gelecek olması. Film gösterime girene kadar etkinlikler devam edecek.

Dwayne Johnson ve Jason Statham birleşiyor

Filme bakacak olursak çok güçlü bir rakip olan Idris Elba’ya karşı iki oyuncu senaryoda iş birliği içine girecek. Elbette bunu CSR2 temasında görmemiz mümkün olacak. Ayrıca film için serinin en iyi filmi olacak yorumları yapılıyor. Ne kadar doğru şimdiden birşey söylememiz mümkün görünmüyor ama bir yarış oyunuyla iş birliği içine girmesi oldukça olumlu sonuçlar verecektir.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Hızlı ve Öfkeli etkinlikleri

Serinin en yeni filmi için CSR2 etkinliklerinin ilki 21 Mart – 4 Nisan arasında gerçekleşecek. Etkinlikler Haziran sonuna kadar devam edecek. Filmin yayınlanmasına özel bir etkinlik bile düzenlenebilir. Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filmi Ağustos ayında yayınlanacak.

csr2 hızlı ve öfkeli etkinlikleri

CSR2 hakkında bilgiler

NaturalMotionGames’in oyunu CSR2 serinin en iyi oyunlarından olup sokak yarışları şeklinde oynanışa sahip. Tam bir yarış oyunu sayılmaz. Kısa mesafeli ivme odaklı yarışlar söz konusu. Oyunda vites atışlarınız ve zamanlamanız çok iyi olursa kazanma şansınız yüksek oluyor. Elbette arabanın kalitesi de önemli. 10 milyondan fazla indirme rakamına sadece Android üzerinden ulaşan oyun, 4.7 puanla kalitesini kanıtlamış görünüyor. Oyundaki en önemli özelliklerden birisi ise eski hurda arabaları alarak baştan oluşturma ve yeni hale getirme imkanınızın olması. Yarıştan ziyade bu işi de gerçek hayatta sevenler oldukça eğleneceklerdir.

 

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Silah Rehberi