Battle RoyaleYoutube

Call of Duty Mobile Yeni Fragman Yayınlandı

Call of Duty, bilgisayarda fırtınalar estiren fps türündeki oyun yeni mobil oyunuyla insanların dikkatini çekmeyi başaracak. Bu oyun hakkında şimdiye kadar çok fazla bilgi yoktu ama yeni oyun tanıtım videosuyla birlikte hakkında bir kaç detay öğrenmeyi başardık. Günümüzün popüler mobil oyun kategorisi olan battle royale türünde çıkacak olan oyun ayrıca zombileri de içeriyor ki hayatta kalma oyunlarında sıkça kullanılan bir tema olduğunu söyleyebiliriz. Haberimizin içinde ayrıca Call of Duty tarafından yayınlanan oyun videosunu daha doğrusu bir fragmanı görebileceksiniz.

Call of Duty + Battle Royale + Zombi

Önceden, battle royale türünün ilk doğuşunda zombili oyunlar oldukça çoktu. Şimdilerde sadece oyuncu odaklı olsa da bazıların çeşitli modlarla zombiler zaman zaman ekleniyor. Call of Duty zombili battle royale oyunları arasına girmeye çalışıyor. Call of Duty’nin yeni mobil oyunu hem battle royale türünde olacak hem de zombili olacak. Bakalım bu karışıma oyuncular nasıl tepki verecek.

call of duty mobile battle royale zombi

Battle Royale Türünün Yükselişi

En güncel haberlerden birisi elbette Apex Legends’ın inanılmaz çıkışı. Ücretsiz çıkış yapan oyun oyuncu sayısıyla olduğu kadar izleyen sayısıyla da rekorlara imza attı. Şimdilerde mobil oyunu bekleniyor. Bu popülerlikten faydalanmak isteyen Call of Duty’de mobil oyununu geliştirmeye başladı. Neden Apex Legends ile kıyasladık derseniz FPS olması ve oldukça haraketli bir tür olması. Tabi mobilde nasıl olacak emin değiliz. Zira Pubg Mobile gibi bir oyunun FPS modu oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Call of Duty’nin yeni mobil oyununda kullanılacak olan haritanın da Black Ops 4 ile benzer olduğu söyleniyor. Fragmanı izleyip yeni oyun hakkında bilgi edinebilir ve buradan (siteye ulaşamayabilirsiniz) ön kayıt olabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili bir bilginin olmadığını da ekleyelim.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
CSR2 ‘ye Hızlı ve Öfkeli Etkinlikleri Geliyor