Spor Oyunları

Grafikleriyle Büyüleyecek Kayak Oyunu Geliyor

Şu sıralar Google Play üzerinden test aşamasında olan, Grand Mountain Advanture oyununun çıkış tarihi belli oldu. Spor oyunlarını ya da doğrudan kayak oyunlarını sevenler veya gerçek hayatta kayakla ilgilenenler için çok önemli bir alternatif yakında piyasaya çıkıyor. Telefondan kayak aksiyonuna doyacaksınız gibi görünüyor. Toppluva AB tarafından geliştirilip yayınlanan oyun mobil spor oyunları kategorisinde yer alıyor. Diğerlerine alternatif olarak özellikle grafik kalitesiyle ön plana çıkıyor. Şu sıralar oyunun bir kısmını Google Play üzerinden indirerek oynamanız mümkün. Zira test sürümü olduğunu ve hatalar olabileceğini unutmayın. Tam sürüm 27 Mart tarihinde yayınlanacak.

Yüksek grafik detayları ilgi çekiyor

Oyunun en önemli özelliği yüksek grafik detayları ve sizi bununla kendine bağlıyor. Oyunla ilgili verebileceğimiz diğer detaylar ise şu şekilde;

  • Kayak yapılabilen 5 farklı dağ.
  • Bu dağların içerisinde bir çok kayak yapılabilen bölüm.
  • 10 farklı mücadele şekli.

Grand Mountain Advanture spor oyunlarını sevenler için önemli bir alternatif olabilir. 27 Mart tarihinde tam sürüm yayınlanmadan önce denemek için yazı içinde verdiğim bağlantıdan indirin. Şimdilik sadece test Google Play üzerinden yapılırken tam sürümün iOS için de çıkacağı düşünülüyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Spor Oyunları

2018'in En İyi Mobil Spor Oyunları

Mobil OyunSpor Oyunları

Oyun İçin Telefon Mate 20 Pro

Mobil OyunSpor Oyunları

Valor Serisi Tekrar Başlıyor

Mobil OyunSpor OyunlarıYarış OyunlarıYeni Oyunlar

Arena of Valor Dünya Kupası Düzenliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir