Battle RoyaleGüncelleme

Pubg Mobile v0.11.5 Güncelleme Notları

Dünyanın en çok oynanan battle royale oyunlarından birisi olan Pubg Mobile, yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile oyun oldukça iyileşti. Özellikle yeni silah ve araçların yanında ayrıca yeni hava efektleri de oyuna eklendi. Haritalar oldukça gerçekçi hale geldi. Daha önce oyunun ilk haritasına da iyileştirme geleceği açıklanmıştı. Pubg Mobile güncellemesi bir çok cihaz için oyun içinden yapılabilir durumda. Yapamayanlar için yazının sonuna güncelleme dosyasını da ekleyeceğim. Pubg Mobile, battle royale, bu güncellemeyle sürüm 0.11.5’e yükselirken oyunda yaşanan değişiklikler de aşağıdaki gibi oldu.

Pubg Mobile v0.11.5 Güncelleme Notları

  • Vikendi haritasına Scar-L silahının yerine G36C taarruz tüfeği eklendi. Silah, M416 ve M16A4 silahlarıyla aynı olan  5.56 mermiler kullanacak.
  • Tukshai ya da Auto-Rickshaw adlı üç tekerlekli araç; Sanhok haritasına monte edildi. Bunun yerine bazı araçlar haritadan çıkarıldı.

pubg mobile yeni silah eklendi

  • Zombiler geliştirildi. Bundan sonra, daha önce erişemedikleri bazı bölgelere girebilecekler. Bununla birlikte karşılaşma içinde zaman zaman güçleri zayıflayacak. Bu oyuncular için bir fırsat olacak.
  • Hazır gönderilebilen mesajlar içerisine ‘ikmal aldım’ mesajı eklendi.
  • Erangel ve Miramar haritalarına dinamik hava durumu özelliği geldi. Eski olan bu kısımlar artık yeni haritalar gibi popüler olabilir. Değişiklikle birlikte maç içinde güneşli, sisli, yağmurlu gibi farklı hava durumları ile karşılaşabileceksiniz.
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Açıkcası dün gece oyuna girdiğim zaman güncellemeyi oyun içinden kendim yaptım ve özellikle hava durumu değişikliklerini gördüm. Size güncelleme gelmediyse Android için bunu, iOS için bunu ziyaret edin. Yada Tencent resmi sitesinden kontrol edin.

pubg mobile yeni araç eklendi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Rol Oyunu

Witcher 3 geliştiricisi, yeni nesil güncelleme sorunlarıyla ilgili bazı çözümler yayınladı

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir