Basın BülteniMoba

Metal League Espor Turnuvası

[Basın Bülteni] Kıyamet ardından bir dünyada geçen ve tam olarak ücretsiz oynanan hızlı aksiyon dolu Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in ‘Metal League Showdowns’ müsabakaları başlıyor! Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in geliştiricisi Hoplon, oyuncular için oyunu daha zorlu hale getirecek turnuva düzenlemeye hazırlanıyor. 5 bin euro ödül havuzuna sahip ve puan sıralamasına dayalı mücadele 9 Mart 2019 saat 14.00’te başlayacak. Turnuva ve elemeler, Avrupa sunucusunda 20 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan son maça değin sürecek.

Metal League’de zorlu rekabet

Yeni oyun Heavy Metal Machines’i oyuncuların beğenisine sundukları için heyecanlı olduklarını belirten Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Tatiana Moreira, “

Bu hafta sonu başlayacak Metal League’i duyurduğumuz için oldukça heyecanlıyız! Oyuncularımızın Metal League’i, espor serüvenlerine katılacakları, imkan ve ödüller için yapılan mücadelelerin heyecanını paylaşacakları bir topluluk olarak değerlendireceklerini ümit ediyoruz. Heavy Metal Machines, her zevke hitap eden oyun tarzları konusunda oldukça iddialı. Oyunda herkesin kendi özelliğine uygun bir şeyler bulacağını düşünüyoruz. Beceri seviyeleri ne olursa olsun Metal League, tüm oyuncular için açık, arkadaşlarını davet edip turnuvalarda kıyasıya mücadele edebilecekleri bir oyun. Birincilik ödülünün 2 bin euro olacağı turnuva karşılaşmaları oldukça sert, acımazsız geçecek gibi görünüyor. Tüm Heavy Metal Machines oyuncularını mücadeleye davet ediyoruz, kontakları çevirin ve Metal City arenalarına katılın!

Metal League ve turnuvalara katılım hakkında daha fazla bilgi için http://bit.ly/2GEBIIR internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMoba

Brawl Stars Efsane Karakter Çıkarma Şansı

Basın BülteniMMORPGPC

Shai İçin Ön Kayıt Başladı! Black Desert Online Haberleri [Basın Bülteni]

Basın BülteniMMORPG

MOBİL MMORPG’NİN yeni evreni MIA Online [Basın Bülteni]

Basın BülteniMoba

MOBA türünde devrim, Heavy Metal Machines! [Basın Bülteni]

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Humbug Bulmaca Oyunu