Spor OyunlarıStrateji

Ön Kayıt Olabileceğiniz Yeni Oyunlar Nisan 2019

Yakın zaman içinde çıkacak olan Android oyunlarını sizlerle paylaşıyorum. Sık sık bu listemizi yapıyoruz. Siz de sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bu oyunlar hakkında yeni çıkacak olanlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu yazımızda 3 farklı yeni ön kayıt aşamasına girmiş mobil oyundan bahsedeceğim. Bu yeni mobil oyunların yakın zaman içinde yayınlanmasını bekliyoruz. Yeni mobil oyunlarımızın ikisi spor kategorisindeyken diğeri stratejidir. Bakalım bu oyunlar nasılmış.

Rumble Stars Futbol

Oldukça eğlenceli görünen bir futbol oyunu, sevimli hayvanlar bir sahada topla oynuyor. Kale kaleci ve oyuncu bulunuyor. Topu ilerletmek ve şut çekerek kaleye sokmanız gerekiyor. Hayvanların farklı özellikleri bulunuyor. Bu spor oyununu oldukça beğeneceksiniz. Detay için yukarıdaki resmi videoyu izleyebilirsiniz. Ön kayıt olmak için Google Play sayfasına bakınız.

SpellForce: Heroes & Magic

Strateji oyunları kategorisine giren yeni oyunumuz SpellForce: Heroes & Magic muhtemelen yakın zaman içinde yayınlanacak. Bu oyun hem strateji hem de rpg öğelerini içerisinde barındırıyor. Kara elf, ork ya da insan olabilirsiniz. Haritada isterseniz bilgisayara karşı oynuyor ya da macera modunda ilerliyorsunuz.Temelde sıra tabanlı olan oyun ilginizi çektiyse Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

True Surf

Bir başka spor oyunumuz ülkemizde yapılamayan sörf oyunu. Ama yine de spor oyunlarına ilgi duyanlar şöyle bir bakabilir. Oyunda oynayabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz karakterler var. Dev dalgalarla mücadele ederken artistik haraketlerden geri kalmayın. Görevleri tamamlayın daha hızlı ilerleyin. Oldukça eğlenceli görünen oyuna ilgi duyuyorsanız Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

yeni çıkacak android oyunları

Yeni çıkacak mobil oyunlar listemizin sonuna geldik. Google Play üzerinden yeni oyunlar ön kayıta açıldığı zaman buradan haber alabilirsiniz. Bunun için sosyal medya hesaplarımızdan biri takip etmeye devam edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Google, Android için "İndirirken oyna" işlevini duyurdu

Apex Legends

Apex Legends Mobile nihayet Google Play'de birkaç ülkede soft launch yapıyor

Mobil Oyun

Google, Android Oyunlarını PC'de Çalıştırmak için Uygulama Geliştiriyor

Mobil Oyun

TiM: Gizli Tehlike Yazı Tabanlı Macera RPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elder Scrolls: Blades Nihayet Android İçin Çıktı