Spor OyunlarıStrateji

Ön Kayıt Olabileceğiniz Yeni Oyunlar Nisan 2019

Yakın zaman içinde çıkacak olan Android oyunlarını sizlerle paylaşıyorum. Sık sık bu listemizi yapıyoruz. Siz de sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bu oyunlar hakkında yeni çıkacak olanlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu yazımızda 3 farklı yeni ön kayıt aşamasına girmiş mobil oyundan bahsedeceğim. Bu yeni mobil oyunların yakın zaman içinde yayınlanmasını bekliyoruz. Yeni mobil oyunlarımızın ikisi spor kategorisindeyken diğeri stratejidir. Bakalım bu oyunlar nasılmış.

Rumble Stars Futbol

Oldukça eğlenceli görünen bir futbol oyunu, sevimli hayvanlar bir sahada topla oynuyor. Kale kaleci ve oyuncu bulunuyor. Topu ilerletmek ve şut çekerek kaleye sokmanız gerekiyor. Hayvanların farklı özellikleri bulunuyor. Bu spor oyununu oldukça beğeneceksiniz. Detay için yukarıdaki resmi videoyu izleyebilirsiniz. Ön kayıt olmak için Google Play sayfasına bakınız.

Ayrıca Bakınız:   Life is Strange Cebe Giriyor - Ön Kayıt Ol

SpellForce: Heroes & Magic

Strateji oyunları kategorisine giren yeni oyunumuz SpellForce: Heroes & Magic muhtemelen yakın zaman içinde yayınlanacak. Bu oyun hem strateji hem de rpg öğelerini içerisinde barındırıyor. Kara elf, ork ya da insan olabilirsiniz. Haritada isterseniz bilgisayara karşı oynuyor ya da macera modunda ilerliyorsunuz.Temelde sıra tabanlı olan oyun ilginizi çektiyse Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

True Surf

Bir başka spor oyunumuz ülkemizde yapılamayan sörf oyunu. Ama yine de spor oyunlarına ilgi duyanlar şöyle bir bakabilir. Oyunda oynayabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz karakterler var. Dev dalgalarla mücadele ederken artistik haraketlerden geri kalmayın. Görevleri tamamlayın daha hızlı ilerleyin. Oldukça eğlenceli görünen oyuna ilgi duyuyorsanız Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Auto Chess Güncelleme Aldı Bir Çok Özelliğin Olduğu Güncelleme

yeni çıkacak android oyunları

Yeni çıkacak mobil oyunlar listemizin sonuna geldik. Google Play üzerinden yeni oyunlar ön kayıta açıldığı zaman buradan haber alabilirsiniz. Bunun için sosyal medya hesaplarımızdan biri takip etmeye devam edin.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Tropico Mobil Oyun

Rol OyunuStrateji

This Is Police 2 Mobil Oyun

Strateji

Clash of Clans Altın Bilet Nedir Ne İşe Yarar?

RehberStrateji

Age of Z Mobil Strateji Oyunu Başlangıç Rehberi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Elder Scrolls: Blades Nihayet Android İçin Çıktı