BulmacaYoutube

Humbug Bulmaca Oyunu

Bulmaca oyunlarını sevenler harika bir alternatifle karşınızdayız. Humbug bulmaca oyununu belki böceklerden hoşlanmıyorsanız sevmezsiniz. Onun dışında harika bir oyun. Gelin kısaca Humbug bulmaca oyununu sizlere tanıtalım. Humbug bulmaca oyunları kategorisinde yer alıyor ve her bölüm başka bir platformdaki bulmacayı çözmeniz isteniyor. Amacınız platformdaki bütün bölcekleri uygun yerlerden düşürmek. Bunun için platformdaki bazı katmanlar farklı. Böceği size verilen hareket hakkını bitirmeden düşürmeniz gerekiyor. Gelin biraz detaylara bakalım.

Humbug Bulmaca Oyunu Nasıl Oynanır?

Humbug bulmaca oyununda çeşit çeşit böcekler bulunuyor. Hepsinin özellikleri ayrı. Bu açıdan bulmacayı çözmek için çok iyi düşünmek gerekiyor. Örneğin bir salyangoz bir kare ilerlerken bir örümcek karşısına bir engel çıkana kadar durmuyor. Bir çekirge sıçrayarak ilerliyor. Ayrıca çekirgeyi hareket hakkınızı harcamadan ilerletmek için başka bir böceğin ya da cismin üzerinden atlatmanız gerekiyor.

Ayrıca Bakınız:   Mobil Oyun Tanıtım - Space Justice
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz.

Amaç

Oyundaki amacınız size bölüm bölüm ayrıca verilen hareket etme hakkını en iyi şekilde kullanarak böcekleri işaretlenmiş alanlara götürmek. Bu alana geldiklerinde düşüyorlar. Başka bir yerden aşağı düşürdüğünüz zaman kaybediyorsunuz. Hareket hakkınız biterse kaybediyorsunuz. Oyundaki tek amaç hareket hakkınızı en verimli şekilde kullanmak.

Humbug Bulmaca Oyunu Oynanış

Sizler için Humbug bulmaca oyununun video kaydını Youtube kanalıma yükledim.

Humbug Bulmaca Oyunu İndir

Oyun hem Android hem de iOS için ücretsiz indirilebilir durumda. Oyun içi satın alma seçenekleriyle bir bölümü geçemediğinizde ipucu satın almanız mümkün. Onun dışında para ödemenizi gerektirecek herhangi bir şey yok.

Google Play AppStore
Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Bulmaca

Disney Prenses Sihirli Macera Mobil Bulmaca Oyunu

BulmacaKlasik Oyunlar

Damb Ways to Die - İlginç Bir Mobil Oyun - Çocuklar İçin Uygunsuz

BulmacaRol Oyunu

Stranger Things'in Mobil Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu

Battle RoyaleYoutube

Cyber Hunter Battle Royale Efsane Oyun Çıktı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.