MMORPGYoutube

Diablo Immortal Nerdeyse Hazır!

Blizzard’ın oldukça tepki aldığı ama tepki gösterenleri umursamadığı oyunu Diablo Immortal neredeyse bitmek üzere. Şuan ön kayıt aşamasında olan oyunu NetEase geliştiriyor. Oyun Blizzcon 18’de duyurulmuş ama tepkiye neden olmuştu. Tepkinin sebebi olarak hayranların Diablo 4’ü beklemesiydi. Diablo oyunu duyurulacak denildiğinde herkes çok heyecanlandı ama duyurulan bir mobil oyun olunca herkesin hayalleri suya düştü. Oyun sektörünün parlayan yıldızı mobil oyunlar pastadan çok daha büyük paylar almaya başlayınca şirketler bir bir mobil oyunlara ağırlık vermeye başladı. Blizzard da, bunlardan birisi ama geri kalan şirketlerden birisi. Bu açıdan açığı kapatmak istiyor.

NetEase açıkladı: Neredeyse Bitti

Oyunun geliştiricisi olarak Netease şirketi belirlenmişti. Geliştirmelerde sona gelindiği açıklandı. Uzun zamandır ön kayıt aşamasında olan Diablo Immortal hem Andoid hem de iOS cihazlar için aynı anda çıkacak. Oyunun tam çıkış tarihi belli değil ama bu sene içinde hatta yazdan önce çıkacağını en azından beta sürecine başlayacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca Bakınız:   Mobil Oyun Tanıtım: Ares Virus / Survival / RPG

Hayranlar Diablo Immortal’a Neden Tepki Gösteriyor

Bir çok Diablo hayranı mobil oyun olmasından ötürü tepkilerini gösterdiler. En ilginç tepki gösterme yöntemi ise Youtube Sinematik Fragmanına gönderilen beğenmeme yorumları oldu. 6 milyona yaklaşan izlenme alan video 734 bin beğenmeme ile bir rekora koşuyor. Bununla birlikte oynanışı gösteren resmi bir videoya ise yine 306 bin beğenmeme atılmış. Görünen o ki hayranlar bu oyunu istemiyor ama kişisel görüşüm ilk oynayanlardan birisi onlar olacaktır.

Diablo Immortal nasıl ön kayıt olurum?

Ön kayıt olmak oldukça basit, iOS için bir bağlantı bulamasam da iOS sahipleri de kendi sitesi üzerinden ön kayıt yaptırabilir, oyun çıktığı zaman ilk oynayanlardan olabilirler. İşte ön kayıt bağlantıları.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile v0.12.0 Güncelleme Sorunu
Diaoblo Immortal Google Play

Diablo Immortal Videoları

En tepki çeken videoları merak ediyor musunuz? Hem sinematik hem de oynanış videolarını hemen alt kısımda bulabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir oyuna benziyor. Blizzard‘ın sinematikleri çok iyidir. Diablo Immortal için yaptıkları sinematikler de olmuş.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPGRehber

Perfect World Mobile Sınıf Rehberi

MMORPG

Blades Tale Mobil MMORPG

MMORPGRehber

Tales of Wind Rehber

MMORPG

Perfect World Mobile Ön Kayıt Almaya Başladı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Pubg Mobile Facebook Hesabı Silme