Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android’e Bir Çok Oyun Geliyor

Kapalı betadan ve test aşamalarından çıkmış ve yakında resmi çıkışını yapacak bir çok oyun Google Play ön kayıt sayfasına eklendi. Ön kayıt işlemi bildiğiniz gibi, oyunun size sunduğu avantajlardan yararlanmanız için ve de oyun resmen yayınlandığında hemen haber almanız için gerekli. Bu yazıda sizlere ilginizi çekebilecek ön kayıt aşamasında olan Android oyunlarını yazacağım. Bu sayede ön kayıt olursanız hemen haber alabilirsiniz. Bu yazıda sizlere tanıtacağım oyunlar, Mu Origin 2, Bonza Jigsaw, Mr Love: Queen’s Choice, Dark Domain, Auto Chess Legends, World Life: Kare Bulmaca… Bakalım bu oyunlar ön kayıt olmaya değer mi karar verin…

Mu Origin 2

mu origin 2 mmorpg savaş aksiton oyunu

Ön kayıt olmanız durumunda girişte ödüller alabileceğiniz Mu Origin 2 oyunu,ilk oyundan sonra nasıl bir çıkış yapacak göreceğiz. İlk oyunun otomatik modu olmazsa popüler olacağı kesin. Ayrıca ülke kısıtlaması da olmamalı. Oyunda Dark Knight, Dark Wizard veya Elf arasında seçim yapıyorsunuz, grup oluşturup zindanlara girebiliyorsunuz. Binek sistemi de oyunda var. İlginizi çekebilecek bir mmorpg oyunu. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Bonza Jigsaw

Puzzle yapmayı sever misiniz? O halde bu oyuna hemen ön kayıt olun. Çünkü ilginç yapısıyla çok iyi bir oyun geliyor. Elbette içerisinde reklam durumunu bilmediğimiz için yüzeysel konuşuyorum ama tarzı çok iyi. Tetris tarzında parçaları birleştirme ile Bonza Jigsaw ilginizi çekebilecek bir bulmaca oyunu… Google Play sayfasından ön kayıt olun.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Mr Love: Queen’s Choice

İlginç bir aşk hikayesinini bir de siz yaşayın. Bu tür senaryo bazlı oyunları seviyorsanız oldukça ilginç tarzıyla Mr Love: Queen’s Choice oyunu yakın zaman içinde Android için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun senaryo yapısının yanında ayrıca harika bir rol oyunu. Oyun içerisinde oyunda oynadığınız karakterlerle mesajlaşabiliyor ya da onları arayabiliyorsunuz. Değişik bir tür olduğunu söylemek gerek. Videoyu mutlaka izleyin. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Dark Domain

dark domain fantastik mmorpg

Dark Domain bildiğimiz mmorpg oyunlarına benziyor. Fantastik yapısı ve harika grafikleriyle dikkat çekeceğe benziyor. Oyunun genel teması karanlık tema üzerine kurulu. Yarattığınız karakterlerde o şekilde bir yapıya sahip. Metalci fantasik karakterlerle karşı karşıyayız. Guild sistemi, evlilik sistemi gibi özellikler mmorpg sistemine eklenmiş. Dark Domain ilginizi çekiyorsa Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Auto Chess Legends

auto chess legends bulmaca satranç oyunu

Keşke bununla ilgili resmi bir video olsaydı. Kesinlikle koymak isterdim. Size yazmadan önce kayıt oldum. Dik ekran oynanan oyun strateji oyunları kategorisinde yayınlanacak. İlginç bir satranç oyunu gibi görünüyor. Yoksa bildiğimiz kart destesi oyunlarından mı olacak? Oynanış devamlı mı yoksa satranç gibi sıra tabanlı mı merak ediyorum. Google Play sayfasından kayıt olabilirsiniz.

Word Life – Kare Bulmaca

Bir çok alternatifi olan bulmaca oyunu, doğa temasında başka bir isimle karşımıza çıkıyor. En önemli özelliklerinden birisi aynı oyun içinde farklı dillerde bulmaca çözebilmeniz. Ayrıca bahsedilmesi gereken bir başka özelliği ise diğer insanlarla mücadele edebiliyor olmanız. PvP modu olan bir bulmaca oyunu diyebiliriz. Bir çok zorluk seviyesine sahip oyuna ön kayıt olmak için Google Play sayfasına bakınız.

Oyunlar şimdilik bu kadar. Yeni oyunlar ön kayıt aşamasına girdiği zaman yine sitemizden haberdar olabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Maksimum Seviye Kaç?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Arcane Quest Legends Act 4 Güncellemesi Ve Daha Fazlası