ListeMobil Oyun Tanıtım

Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyunlar – Google Play

Google Play’de sık sık indirimler oluyor. Bazı indirimler de %100 oranında oluyor. Kısa süreliğine bazı oyunlar bu dönemlerde ücretsiz oluyor. Bu fırsatlardan birisi kapımızda. Şu an eğer acele ederseniz aşağıda listelediğim oyunları ücretsiz indirebilirsiniz. İşin iyi tarafı şu ki oyunu şimdi oynamak ya da cihazınızda yüklü bulundurmak zorunda değilsiniz. Bir kere indirin. Ya da indirme aşamasını başlatın ve iptal edin. Bu aşamadan sonra Google play hesabınızla her zaman o oyuna ücretsiz erişmeniz mümkün olacaktır. Ücretsiz oyunlara baktığımız zaman, çokta kaliteli oyunlar olmasa da belki içerisinde sevdiğiniz bir tür ya da aradığınız bir oyun vardır. İşte kısa süreliğine ücretsiz Android oyunları;

League of Stickman – Best action game(Dreamsky)

Gelişmiş bir çöp adam aksiyon oyunu. Oyunda bir platform üzerinde ilerlemek suretiyle düşmanlarınızı altediyorsunuz. Oldukça zorlu bir aksiyon oyunudur. Normal’de 60 kuruş olan oyunu Ücretsiz indirin.

Google Play

The House

the-house-korku-oyunu

Korku oyunlarını sevenler normalde 1,39TL olan oyunu ücretsiz indirebilirler. Oyun ilk başlarda sizi alıştırıyor ama ilerledikçe telefonunuzu elinizden atabilirsiniz. Dikkatli olun. Ücretsiz indir.

Google Play

Farm and Click – Idle Farming Clicker PRO

Çiftlik oyunlarına başka bir bakış açısı getiren ve hasat etme kısmını aksiyona dönüştüren oyun Farm and Click – Idle Farming Clicker PRO normalde 4TL fiyatından %100 indirim alarak ücretsiz hale gelmiş. Kısa süre geçerli olan bu indirimi kaçırmayın. Ücretsiz indir.

Google Play

The Weapon King VIP – Making Legendary Swords

theweaponking

İsminden de anlaşılacağı üzere silahla ilgili olan oyunda silah gelişimi yapıyorsunuz. Arşivimde dursun diye indirebilirsiniz. Yoksa çok oynayacağınızı düşünmediğim oyunun normal fiyatı ise ilginç bir şekilde 3TL olarak belirlenmiş. Hemen indirirseniz ücretsiz.

Google Play
Freelancer Simulator Inc : Game Dev Money Clicker

İlginç bir ticaret yönetim oyunu. Oyunda serbest olarak çalışıyor ve gelen iş tekliflerini değerlendiriyorsunuz. Buradan kazandığınız paralarla da hayatınızı sürdürmeye çalışıyorsunuz. Normalde 1 TL’ye satılan oyun kısa süreliğine ücretsiz. Hemen indir.

Google Play

I Monster Pro:Dark Dungeon Roguelike RPG Legends

Karakterinizi oluşturup retro görüntüsüyle zindanlara dalarak harika bir rpgnin keyfini çıkar. Normal şartlarda 60 kuruş olan oyun kısa süreliğine ücretsiz. Oyun rpg sevenler, bununla birlikte retro sevenler mutlaka bir baksın. Ücretsiz indir.

Google Play

Cashknight ( Duo Event Version )

Bir platform üzerinde savaşcınızla ilerleyerek yaratıkları kesiyor ve para kasıyorsunuz. Bu paralarla kendinizi geliştiriyorsunuz. Durmadan ilerleyen bu oyun normal şartlarda 38TL olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz. Mutlaka bir bakın.

Google Play

Black Metal Man 2

İlginç bir metalci oyunu. Oyun içerisinde çeşitli modlar görülüyor. Metal müzikler eşliğinde oyun oynamak isterseniz harika bir alternatif. Normal şartlarda 8 TL olan oyun, kısa süreliğine ücretsiz. Kaçırma hemen indir.

Google Play

Sword Knights : Ghost Hunter (idle rpg)

Basit bir oyun, oyunda bir kaç silah toplayıp bu silahlarla karşınıza çıkan patronları kesiyorsunuz. Topladığınız paralarla da silahları geliştirip daha güçlü patronlara hazır hale geliyorsunuz. Basit ama eğlenceli bir oyun. Normalde 11 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz. Hemen indir.

Google Play

Retro Pixel

Oyunda bir topla birlikte çıkış kapısına ulaşmak için çabalıyorsunuz. Lakin karşınızdaki engelleri aşmanız gerekiyor. Retro tarzıyla oynanabilir bir oyun. Normal şartlarda 7TL olan bir oyun, kısa süreliğine ücretsiz.

Google Play

Super God Blade VIP : Spin the Ultimate Top!

Blade çizgi filmlerini sever miydiniz? O halde bu oyuna bir bakın. Blade’inizi geliştirin ve rakiplerinizi alt edin. Normal şartlarda 5.50 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz.

Google Play

Angel Fish: Super VIP

Balık tutma işini ilginç bir şekilde yorumlayan oyun büyülerle balık tuabildiğiniz, bununla birlikte oltanızı iyi ayarlayıp balıkları çoklu şekilde yakalayabildiğiniz ilginç bir oyun. Normal şartlarda 13TL olan oyun kısa süre ücretsiz. Hemen indir.

Google Play

OrcWorld

İlginç bir rol oyunu, küp şeklinde çizimleri ile dikkatinizi çekebilir. Bununla birlikte özellikle rpg sevenlerin mutlaka bakması lazım. Normal zamanda 5,70TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz sunuluyor.

Google Play

Last Day Survival-Zombie Shooting 24H Dark Dungeon

survival zombie

Değişik sitiliyle hem zombili hem de hayatta kalma oyunlarının zorluğuyla başka bir oyun karşınızda. Normal şartlarda 60 kuruş olan oyun kısa süreliğine ücretsiz sunuluyor. Zombi oyunları hayatta kalma arşivinizde bulunması gereken bir oyun.

Google Play

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mutlaka Oynamanız Gereken 5 FPS Oyunu