MMORPG

Cabal Online Mobile MMORPG

Bir çok PC oyununun sonradan mobil platforma uyarlandığını gördük. Bu oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. Cabal Online’ın mobil oyunu geliyor. 2005 yılında PC için çıkan Cabal Online, daha sonra ikinci oyunuyla yayın hayatına devam etti. Özellikle “grinding” seven oyuncuların tercih ettiği Cabal Online Güney Kore’de kapalı beta aşamasına başladı. Oyunun PC sürümüyle aynı evrende geçeceği ve benzer mekaniklere sahip olacağı söyleniyor. Cabal Online’ın kendine özgü kombolu savaş mekanikleriyle benzer özelliklere sahip olacağı söylenen Cabal Online Mobile hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Yazımızın devamında ayrıca oyunun mekanikleri hakkında detaylı bilgiyi ve çıkış tarihini bulabilirsiniz.

Cabal Mobile

Cabal Online ile aynı mekaniklere sahip olacağını söylemiştik. Bunlara, grinding ve rng de dahil. Grinding, ilerlemek için sürekli yaratık kesildiği ya da sürekli aynı görevlerin yapıldığı, bir eşya düşürmek için aynı yerde sürekli farm yapılan, kasma işlemine verilen genel addır. Rng ise, bu tür yazılımlarda kullanılan ve bir çok kişinin sinir olduğu şans faktörüdür. Cabal Mobile’da aynı PC sürümünde olduğu gibi bu faktörler yer alacak. Bununla birlikte oyunda PC sürümünde yer alan binekler de bulunacak. Ayrıca mobil oyunların en önemli dez avantajlarından birisi olan “oto” seçeneğini de fragmanda görmek mümkün. Bir çok oyunu çöp eden bu sistem Cabal Mobile’da maalesef yer alacak.

Ayrıca Bakınız:   Darkness Rises Güncellendi v1.13.0

 

Cabal-Mobile mmorpg

Cabal Mobile ne zaman çıkacak?

Henüz test aşamasında olan Cabal Mobile mmorpg oyunu çıkış tarihi ile ilgili bilgi yok. Eğer geliştirme aşaması uzun sürmezse yaz aylarında çıkışını bekleyebiliriz. Kostümlerin oldukça iyi tasarlandığı ve göz dolduran Cabal Mobile hakkında daha fazla bilgi elimizde bulunmuyor. Sadece kapalı beta testi için bir fragman yayınlanmış durumda. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Youtube Mobil Oyun Kanalım Abone Bekler

Cabal Mobile tanıtım fragmanı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGRehber

Black Desert Mobile'da Hızlı Kasmak İçin İpuçları

MMORPG

EVE Echoes // Yeni Mobil Uzay Oyunu

AksiyonMMORPG

Black Desert Mobile İngilizce Yayınlandı Şimdi İndir

MMORPG

Black Desert Mobile Türkiye Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pokemon Sword ve Pokemon Shield Pokemon Oyunları