Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Royale Pass Hakkında Herşey

Pubg Mobile, dünyanın en sevilen mobil battle royale oyunlarından birisi, geçtiğimiz yaz aylarında gelen güncelleme ile Royale Pass sistemini oyuna ekledi. Aynı sistemden Fortnite’da Battle Pass şeklinde görebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Pubg Mobile, battle royale oyunu, Royale Pass sistemi hakkında bilgi vermek için yazıyoruz. Yazımızın sonunda Pubg Mobile Royale Pass hakkında herşeyi öğrenmiş olacaksınız. Kısaca Royale Pass için insanları oyuna bağlamak ve biraz daha eğlenmesini sağlamak adına oyuna eklenmiş, sonunda güzel ödüller olan bir sezona dayalı etkinlik diyebiliriz. Gelin şimdi Battle Royale oyunu ücretsiz Pubg Mobile’ın Royale Pass sisteminden biraz bahsedelim. Bu yazımızda Royale Pass nedir, kendi içinde Royale Pass türleri, Royale Pass Elite nedir, kendi içinde Royale Pass elit paketleri, bu paketlerden kazanacağınız hediyeler, bu hediyeleri nasıl alacağınız konusuna değineceğiz.

Pubg Mobile Royale Pass nedir?

Sezon başından sonuna kadar hergün güncellenen etkinlikler dizisidir. Etkinliğinize göre puan kazanarak sezon sonunda ödüllendirilmenizle bitiyor ve yeni sezona geçiyor. İki çeşit Royale Pass üyeliği bulunuyor. Birisi ücretsizken ek ödül kazanmak isteyenler elit üyelik satın alabiliyor. Sezon sonunda elit üyeler ekstra ödüller kazanıyor. Sıralamanız için görevleri yerine getirerek elde ettiğiniz Royale Puanları hesaplanıyor. Puan kazanmak için görevler oldukça basit ama zorlu görevlerde bulunuyor. Bazı görevler ise sadece elit üyelere özel. Bu sayede elit üyeler daha fazla puanla birlikte daha fazla ödül kazanabiliyor.

Ayrıca Bakınız:   Game for Peace Kaç Para Kazandı?

royale pass görevleri

Rütbe ve ödüller

Etkinlik için en önemli amacınız görevleri tamamlamak olmalı. Görevler rütbe atlamanıza olanak tanıyor. Rütbe aldıkça ödül alıyorsunuz. Ücretsiz oynayanlar sadece jeton alırken elit oynayanlar özel silah, kostüm, ve etkinlik için özel para birimi dahi kazanabiliyor. 

royale pass elite pass

Elite Pass nasıl satın alınabilir?

Elit üyelik hakkında detaylı bilgiyi verdik. Peki bunu almak isterseniz ne yapmanız gerekiyor. Birazda para hakkında konuşalım. Pubg Mobile’ın para birimi UC yani Unknown Cash. Bundan gerçek parayla almanız gerekiyor. Fiyatlar değişebileceği için fiyat vermem anlamsız olur. UC ile elit üyelik alabileceğiniz gibi elit üyelerin elde ettiği eşyaları doğrudan almanız da mümkün. Elbette ilk önc elit üyelik almanız gerekiyor. 2 çeşit elit üyelik bulunuyor. Normal üyelik yanında bir de Plus üyelik bulunuyor.

Ayrıca Bakınız:   Era of Legends Rehber
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsiniz

Elite Pass ile gelen hediyeler

 1. Kalıcı olan bir silah kaplaması
 2. Kalıcı bir sweatshirt (nadir)
 3. Maçlar sırasında diğer oyuncular tarafından görülebilen bir simge. (nadir)

Peki Plus paket aldığımda ne elde edeceğim diyenler için Pubg Mobile Royale Pass Elite Plus paketinden gelenler;

 1. Anında 20 rütbe alın.
 2. Kalıcı uçak kaplaması (nadir)
 3. Kalıcı koruyucu giyisisi
 4. Normal elite pass üyeliğiyle gelen bütün hediyeler

pubg mobile elite pass

Hediyelere ne oluyor?

Burada sizleri konuyla ilgili uyarmamız gerekiyor. Ücretsiz oynayanlar görevlerini tamamladılar ve rütbelerini atladılar. Kazandığı ödüllerin çoğunu sadece sezon içinde kullanabiliyorlar. Elit üyelik alanlar ise sezon dışında her türlü maçta kullanabiliyorlar. Bu iki ayrımı söylemeden geçemezdik. Hediyelerin kalitesi artsın istiyorsanız yapmanız gereken daha yüksek rütebeye ulaşmak ya da para harcamak. Nadir eşyalar bulmak istiyorsanız mümkün olduğunca üst rütebeye çıkmaya çalışın.

Bu yazımızda Pubg Mobile Royale Pass sistemiyle ilgili bilmeniz gereken bütün detayları verdik. Umarız faydalı olur. Konuyla ilgili bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Arkadaş Ekleme ve Silme Arkadaşlarla Maça Girme

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Erangel'de En İyi Loot İçin Nereye Atlamalıyım? (Rehber)

Battle Royale

Pubg Mobile Bizon SMG ve Yeni Güncelleme

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Turkcell Pubg Mobile İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

2 Yorum

 • Pingback: Pubg Mobile v0.11.5 Güncelleme Notları - Mobil Oyun Haber
 • Pingback: Pubg Mobile Abonelik Sistemi Geldi - Mobil Oyun Haber
 • Avatar
  • Umutcan D.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal Nerdeyse Hazır!