Savaş Oyunları

Mutlaka Oynamanız Gereken 5 FPS Oyunu

Savaş oyunları bilgisayarda olduğu kadar telefonlarda da çok oynanan bir kategori. Ben de bunun için sizlere telefonlarınızdan oynayabileceğiniz, oynarken zevk alabileceğiniz 5 adet fps oyununu listeledim. Listem iyi kötü sıralaması kesinlikle yapmazken sizlere kısaca oyun hakkında bilgi vermeyi amaçlar ve ilk bakışta hoşuna gidenler için indirme bağlantısı barındırır. Savaş oyunlarını sevenler, silahlı oyunlardan hoşlananlar mutlaka oynamanız gereken 5 fps oyunu listemizden hoşlanacaklardır. Fps oyunları karakterinizi göremediğiniz sadece silahınızı ve elinizi görebildiğiniz ekranı çok verimli bir şekilde kullanabileceğiniz ama özellikle mobil cihazlarda sizi zorlayan bir türdür. Ama sevenleri de çok zordur. Dilerseniz mobil oyun listemize başlayalım. İşte 5 farklı fps oyunu… FPS oyunlarından en yüksek verimi almak için mobil oyun ekipmanları kategorimize bir göz atabilirsiniz.

Infinity Ops: Online FPS

infinity ops fps savas oyunu

Gelecekte geçen bir bilim kurgu temalı fps savaş oyunu Infinity Ops: Online FPS içerisinde seveceğiniz ve oyunu değerli kılan bir sürü özellik barındırıyor. Grup olarak mücadele etmek için klanlar, her türlü çatışmaya uygun silahlar, bilim kurgu filmlerinden fırlamış araç ve gereçler, mükemmel grafikler, stabil ve kolay kontrol edilebilir özelliklere sahip bir fps oyunu. Takım ölüm maçı, ölüm maçı, hardcore, özel oyun gibi modların bulunduğu içeriği sağlam bir fps savaş oyunu.

Google Play AppStore

MaskGun Multiplayer FPS

mask-gun-mobile-fps

Belki uygulama mağazalarında yeni yeni görmeye başladığınız bir fps oyunu olabilir ama içeriği sağlam bir oyun gibi duruyor. Özellikle kişiselleştirme ile ön plana çıkıyor. Adından da anlaşılacağı üzere maskeli savaşçılar olarak 5v5 savaşlar gerçekleştiriyoruz. Dikkat çekici maskeler elbette oyunda var. Bununla birlikte, kolay kontrol, beceriye dayalı pvp sistemi, gelişmiş arkadaş sistemi, görevler ve başarımlar, techizat kişiselleştirme, detaylı grafikler gibi teknik ve içerik özelliklerine sahip. En önemli ve dikkat çekici özelliği ise dünya çapında gerçekleşen klan savaşları.

Google Play AppStore

Kuboom

kuboom-fps-oyunu

Oldukça ilginç çizimleriyle Minecraft dünyasından fırlamış gibi görünse de bir fps oyunu, 5v5 savaşların yapıldığı sevine bir mobil oyun. Çizimler küp şeklinde, karakterlerimiz de keza aynı şekilde denilebilir, ayrıca karakterlerimizin minyatür olduğunu da eklemek lazım. Haritalar, özellikle Minecraft sevenleri kendine çekecek gibi görünüyor. Nişan alındığında otomatik ateş seçeneğinin yanında bu özelliği kapatıp kontrolü tamamen elinize alabilirsiniz. 20 harita, 50’den fazla silah, 100’den fazla silah görünümü, karakterleri özelleştirmek için 45 farklı kıyafet gibi içeriği geniş bir oyun. Bir göz atmanızı isterim.

Google Play AppStore

Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS

blitz brigade fps oyunu

Gameloft’un oyunlarını seviyorsanız bu ustaya bu fps savaş oyunu için de bir şans verebilirsiniz. Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS mobil oyunu 12 oyuncuya kadar aynı alanda savaş desteklediği için diğerlerinden biraz daha kalabalık bir savaş gerçekleşiyor. Oyunda oynayabileceğiniz 7 farklı sınıf bulunuyor. Ölüm maçı, alan savunma, bayrak çalma ve herşey serbest gibi eğlenceli modları bulunuyor. Oldukça geniş kapsamlı bir fps oyunu.

Google Play  AppStore

DEAD TRIGGER 2 – Zombi Hayatta Kalma Shooter FPS

Kalitesiyle başarısını kanıtlayan oyun, fps türünün en iyilerinden ve içeriği de zombi dolu. Zombilerle mücadele ve hayatta kalma oyunu oldukça ilgi gördü. Siz hala denemediniz mi? Özellikleri şu şekilde; 10 farklı bölge, 33 farklı harita, 50 çeşit silah, 600 farklı senaryo ve görev gibi teknik detay ve içeriğe sahip oyunda ayrıca farklı kontrol mekanikleri, sığınakta eşya ve silah üretme / geliştirme ve de zombilerle ilgili herşey. Mutlaka bir göz at.

Google Play AppStore

Severek oynayacağınızı düşündüğüm 5 mobil fps oyununu sizlerle paylaştım. Bu oyunlarla birlikte silahlara doyacaksınız. Harika silah oyunları arasına girebilecek 5 farklı mobil oyunu indirme bağlantılarıyla birlikte silere listeledim. Diğer listelerimiz için mobil oyun listeleri kategorimize bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

1 Yorum

  • Pingback: Gelmiş Geçmiş En İyi Mobil Savaş Oyunları – BLOGGERS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Takım Uyarı Özelliği Geldi