AksiyonMobil Oyun Tanıtım

Pokemon Sword ve Pokemon Shield Pokemon Oyunları

Pokémon Direct sunumu gerçekleşti, The Pokemon Company‘nin başkanı ve CEO’su Tsunekazu Ishihara, yeni Pokemon Oyunları için resmi açıklama yaptı. Resmi açıklamada Pokemon serisinin yeni oyunları Pokemon Sword ve Pokemon Shield açıklandı. Game Freak  tarafından geliştirilen Pokemon Sword ve Pokemon Shield Pokemon oyunları, 2019’un sonlarında sadece Nintendo Switch için çıkacağı belirtilse de popüler olması durumunda bütün mobil platformlara geleceğini düşünüyoruz.

Yeni Pokemon Oyunları Duyuruldu

Pokemon Sword ve Pokemon Shield, Galar bölgesinde vuku buluyor. Oyunlarda Galar farklı ortamlara sahip geniş bir bölge olarak oyuna dahil oluyor. Bu bölgede yaşayanlar ve Pokemonlar, bölgenin sanayisini geliştirmek için birlikte haraket ediyorlar. Oyunun takipçileri, bu bölgedeki çeşitli Gymleri, şampiyonluk için ziyaret edecekler. Elbette Pokemonlarıyla birlikte. Yönetici Ishihara “Pokémon Sword ve Pokémon Shield Pokemon Oyunları için şu açıklamada bulundu.

Ayrıca Bakınız: Yeni Bir Pokemon Oyunu Geliyor

Pokemon Sword ve Shield

Mobil Oyun Youtube Kanalı

Bu gün yirmi üç yıl önce başlayan Pokemon video oyunu serüvenindeki en heyecan verici maceralardır. O vakitten bu yana, dünyanın her yerindeki Eğitmenler mükemmel savaşlarla ustalaşarak yeni Pokemon’u keşfetti ve yol boyunca sayısız hatıra yarattı. Oyunların bu yıl Nintendo Switch‘te piyasaya çıkmasını, Pokémon evrenindeki etkileyici yeni bir bölgeyi keşfederek bu yolculuğa devam etmeyi heyecanla bekliyoruz.

Oyuna 3 yeni Pokemon’dan birini seçerek başlıyorsunuz, Pokemon, Grookey, Scorbunny, veya Sobble.

Grookey: Çimen türü Şempanze, yaramaz ve meraklı.

Scorbunny: Ateş türü Tavşan, enerjik, heyecanlı.

Sobble: Su türü Kertenkele, sabırlı ve saldırgan.

Pokemon Sword ve Pokemon Shield

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Switch

Nintendo Switch Konsolunuzu Tablete Dönüştürme

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash Royale Yeni Meta: Mega Şovalye + Prens Kombosu