Basın BülteniStrateji

[Basın Bildirisi] Rise of Kingdoms’a Osmanlı İmparatorluğu Eklendi

[Basın Bildirisi] 2013 yılında mobil oyun geliştiricisi olarak oyun sektörüne dahil olan Lilith Games, mobil oyunların oyun sektöründeki payının da artmasıyla beraber, günümüzde oldukça popüler olan oyunların altına imzasını atıyor. Şanghay menşeili firma, mobil oyun geliştiricisi olmasının yanı sıra, 2015 yılından itibaren geliştirdikleri oyunları da Lilith Games çatısı altında yayınlamaya başladı.

Rise of Kingdoms’ta Osmanlı rüzgarı

Yayınladıkları mobil oyunlar arasında en popülerlerinden biri olan Rise of Kingdoms, gelişmiş grafiklerle oyunculara gerçek zamanlı bir strateji oyun deneyimi sunuyor. Özellikle son güncellemesi ile oyuna Osmanlı İmparatorluğu’nu da dahil eden Lilith Games, Türk oyun severlerin gönlünde taht kuruyor. Dünya genelinde 10 milyon indirmeyi geçen ve hızla yükselmeye devam eden Rise of Kingdoms, Osmanlı İmparatorluğu’da dahil olmak üzere oyunculara toplamda 11 farklı medeniyet ile oynama imkanı sunuyor. Ayrıca oyunda bu medeniyetlerin tarihinde yer etmiş önemli komutanlarda bulunuyor. Genelde rol yapma oyunlarından aşina olduğumuz yetenek ağacı ve beceri puanları gibi özelliklerle geliştirilebilen komutanlar, oyuna oldukça farklı mekanikler katıyor. Oyunu diğer gerçek zamanlı strateji oyunlarından ayıran en büyük özellik ise sınırsız birlik hareketleri. Bu özellik sayesinde oyuncular, ordularını yönetme konusunda özgür davranabiliyor.

rise of kingdoms osmanlı güncellemesi

Kesintisiz harita ile uzun soluklu bir strateji

Rise of Kingdoms, izole edilmiş alanlarla veya ekstra savaş ekranlarıyla oyuncuları yormuyor. Onlara sadece aşacakları dağları ve nehirleri vererek keşfedilmeyi bekleyen büyük bir harita sunuyor. Bu haritada oyuncular tek başına değil. Oyuncular, ittifaklar kurarak bu dağlarla ve nehirlerle bölünmüş haritada çeşitli bölgeleri ele geçirebiliyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Ele geçirdikleri bölgelerin kaynaklarını da elinde bulunduran ittifaklar, rakiplerinden bir adım öne geçiyor. Bu izole edilmemiş açık harita diğer oyuncuları da gözlemleme şansı verdiği için, oyuncular rakiplerini gözlemleyerek ileriye dönük stratejilerini daha rahat oluşturabiliyor.

rise of kingdoms osmanlı güncellemesi

Rise of Kingdoms Hakkında

Rise of Kingdoms, gelişmiş 3 boyutlu modellemeleri ile RPG ve RTS oyun türlerini harmanlayarak gerçek zamanlı strateji oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor. Açık dünya haritasıyla oyuncuları kısıtlı ekranlardan kurtarıyor ve 10 milyondan fazla indirmesi ile oyunculara uzun soluklu bir oyun deneyimi sunuyor. Türkçe de dahil olmak üzere 15 farklı dil seçeneği ile dünyanın her yer bölgesinde oyuncusu olan Rise of Kingdoms, tarihsel ögelerle bezeli bir oyun olmakla beraber birçok farklı kültürden oyuncuyu da aynı macera için bir araya getiriyor.

rise of kingdoms osmanlı güncellemesi

Google Play ya da AppStore

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

RehberTWD Survivors

TWD: Survivors'da En Etkili Kaynak Toplama İpuçları #1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İstanbul’da Ödüllü Pubg Turnuvası