GüncellemeStrateji

Clash of Clans Sezon Mücadeleleri Geliyor

Son büyük güncellemesiyle köyünüzün yanında yeni bir köy daha ekleyen ve bununla da çok eleştirilen Supercell, oyunu daha ilginç hale getirmek için oldukça çabalıyor. Kendisine benzeyen oldukça fazla alternatifi varken hata yapma lüksü olmayan şirket Clash of Clans’a Sezon Mücadeleleri adında yeni bir özellik getiriyor. Elbette ücretli alternatifi olan bu yenilik ilginizi çekmeyebilir. Yine de bir göz atın. Zira oyunun hala çok sayıda oyuncusu bulunuyor. Mobil strateji oyunlarının başında gelen Clash of Clans’ın yeni güncellemesiyle ilgili bilgiler yazımızın devamında.

İki farklı sezon mücadelesi

Clash of Clans sizlere iki farklı sezon mücadelesi sunuyor. Ücretsiz olan Gümüş Bilet olarak adlandırılırken ücretli versiyon ise Altın Bilet olarak adlandırılıyor. Altın Bilet fiyatı ise aylık 5$ olarak belirlenmiş. Elbette sezon dahilinde ve sezon sonunda bu biletlerle ödül alabiliyorsunuz. Şimdi gelelim elde ettiklerinize…

Clash of Clans sezon ödülleri

Gümüş bilet sizlere sezon boyunca 15 farklı ödül sunuyor. Bunlar büyülü eşyalar ve iksirler oluyor. Elbette 5$ ödeyerek aldığınız altın biletin ödülleri daha değerli. Sizlere sezonda 30 ödül sunarken bunun yanında %20 bina hızlandırma, araştırma ve asker eğitim imkanı sunuyor. Bununla birlikte sezon sonunda ise sezon kasasından büyük ödül kazanma imkanınız var. Altın, iksir ve kara iksiri toplu şekilde alabilirsiniz. İki farklı biletin sunduklarına miktarlarla bakacak olursak;

Gümüş Bilet; 5 milyon altın ve iksire kadar alabilirken 50 bine kadar kara iksir alabiliyor. Altın Bilet ise sizlere 25 milyon altın ve iksirle birlikte 250 bin kara iksir alma imkanı sunuyor. Bunlar için 5$ verilmez mi diyorsunuz? O halde sizlere henüz bitmedi diyebiliriz. Altın Bilet alan oyunculara ayrıca her ay yeni bir kahraman kostümü veriliyor. Örneğin bu ay Barbar Kral kostümü veriliyor.

Güncelleme notları Google Play’de şu şekilde yer alıyor;

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

YENİLİKLER
Büyük Mücadele, Büyük Ödüller!
Sezon Mücadeleleri geliyor: İnanılmaz ödüllerle dolu yeni bir oyun modu!
Altın Biletle Sezon Mücadelelerini tamamlayarak her ay yepyeni özel bir Kahraman Görünümü kazanın!
Binaları, Birlikleri ve Büyüleri çok daha az maliyet ve sürelerle çok daha hızlı bir şekilde yükseltme fırsatı.
Dahası da var! 30’a 30 Savaş Ligleri, dengelemeler, yeni Birlik seviyeleri ve birçok oyun deneyimi iyileştirmeleri!

Bununla ilgili tanıtım videosu yazımızın başı ve sonunda…

Clash of Clans’ı indirmek ister misiniz Google Play sayfası ya da AppStore‘a giriniz.

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash Royale Denge Güncellemesi Nisan 2019