Nasıl Yapılır

Salla Kazan Google Play Puanı Nasıl Harcanır?

Turkcell kullanıcıları bildiğiniz gibi her Cuma günü Salla Kazan kampanyasına katılabiliyor. Buradan çeşitli hediyeler çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de Google Play’de harcanabilecek 10 TL puan. Bunu Google Play üzerinden gerçek para gibi harcamanız mümkün. Bunun nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız. İster oyun alın, ister uygulama alın isterseniz uygulama içi satın alma yapın. Hepsi mümkün. 10 TL değerinde herhangi birşey satın almanız mümkün. Bu bakiyeyi kullanmak için sizlere nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini tarif ediyoruz.

Salla Kazan Google Play Puanı Nasıl Harcanıyor?

Bunun için ihtiyacınız olan şeyleri sıralayalım;

  • Google’ın Paycell uygulaması
  • Google Play
  • Satın alacağınız oyun, uygulama ya da uygulama için satın alma.

Herşey tamamsa başlayalım.

Buradan Paycell uygulamasını telefonunuza indirip giriş işlemlerini yapınız. Ardından Google Play uygulamasını açınız. Giriş yapmış olmanız gerekiyor. Ayrıca hesabınızı iyi belirleyin ki satın alma sadece o hesap için geçerli olacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

google play ödeme yöntemi belirleme

Sol üst kısımdaki üç çizgi işaretine tıklayın. Açılan sayfada Ödeme Yöntemleri satırına tıklayın. Burada karşınıza ödeme yöntemi ekleyebileceğiniz bir kısım çıkacak. Turkcell kullanıcılarına özel burada Paycell | Turkcell kısmını görebilirsiniz. Bunu hesabınıza ekleyiniz.

Google Play Ödeme Yapma

Şimdi sırada ödeme yapma var. Satın almak istediğiniz ürün için satın al butonunu tıklayın. Ardından altta açılan yarım sayfada ödeme yönteminin üzerine tıklayın. Oradan Paycell | Turkcell yöntemini seçin ve satın alma kısmından devam edin. Bu aşamadan sonra ödemeniz tamamlanacaktır. Aşağıdaki görselleri inceleyin.

paycell google play hediye harcama

Daha sonra Paycell uygulaması üzerinden bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. İsterseniz bakiyeniz kadar tek seferde isterseniz parça parça farklı oyun ve uygulamalar satın alabilirsiniz. Turkcell genelde kısa süreliğine bu hediyeyi verdiği için süresi bitmeden kullanmanızı tavsiye ederiz. Sormak istediğiniz soruları yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

paycell google play hediye harcama

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Nasıl Yapılır

Ping Nedir, Nasıl Düşürülür?

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Fortnite'da Maskesiz Deadpool Kostümü Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Mobil Strateji Oyunu World on Fire