Telefon

Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 3 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri

Mobil oyun dünyasının son eğilimlerinden birisi oyuncu telefonları olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok şirket kendi mobil oyun telefonunu duyururken bir çoğu piyasaya çıktı ve hatta bir kaç şirket telefonlarının ikinci modellerini dahi piyasaya sürdü. Akım Razer ile başlarken şirketler şimdi daha üst düzey donanımlarla pazarda liderlik etmeye çalışıyor. Bunun son örneklerinden birisi de Nubia markasının Red Magic 3 telefonu. Red Magic serisi oyuncu telefon modelleri olarak karşımıza çıktı ve son modelin yani Numbia Red Magic 3 oyuncu telefonu modelinin tanıtım tarihi ve bunun yanında bir kaç özelliği ortaya çıktı. Detaylar için okumaya devam edin.

Oyuncu telefonları neden çıktı

Nubia Red Magic 3 detaylarına geçmeden önce neden oyuncu telefonlarıyla ilgilenmelisiniz konusuna kısaca değinmek niyetindeyim. Şimdi bir düşünelim;

  • Oyun sektörü mobile dönüyor.
  • Telefonlar için harika oyunlar yazılıyor.
  • Normal telefonlar yüksek donanım olsa bile ihtiyacımızı karşılamıyor.
  • Oyuncu telefonlarının ekran görüntü kalitesi daha yüksek.
  • Oyuncu telefonlarının ses kalitesi harika.
  • Oyuncu telefonlarının kendine özgü soğutma sistemleri var.
  • Oyuncu telefonları kendilerine özgü yazılımlara sahip.
  • Oyuncu telefonlarının pilleri çok daha iyi.
Ayrıca Bakınız:   Game of Thrones Beyond the Wall Ön Kayıt

Yani oyun oynamak için tasarlanmış cihazlar desek yanlış olmaz. Bu sebeplerden oyuncu telefonlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Oyuncu telefonları karşılaştırması

Red Magic 3 tanıtım tarihi ve özellikleri

Cihazın 28 Nisan 2019 tarihinde resmi tanıtımının yapılacağı açıklandı. Ülkemizde resmi satışları yapılsa da Nubai modelinin ülkemizde satışının her zaman sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Bakalım bu telefon için ne yapılacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Nubia Red Magic 3’ün en önemli özelliklerinden birisi Snapdragon 855 kullanıyor olması. Qualcomm’un son modeli olan bu işlemci bütün son model cihazlarda kullanılıyor.

Nubia Red Magic 3

Ayrıca, 12Gb ram bulunacak cihaz diğer oyuncu telefonlarından aşağı kalmıyor. Oyuncu telefonları genelde en az 8 en çok 12 Gb ram sahibi oluyor.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor 2018'in En Çok Büyüyen Mobil Oyunu Oldu

128Gb dahili depolama alanı olacağı söylenen cihazın hafıza kartı destekleyip desteklemeyeceği şimdilik bilinmiyor. 128Gb ‘ın günümüzde yeterli olduğunu söyleyebiliriz ama çok daha fazla oyunu depolamak istiyorsanız yetmeyecektir.

Oyun oynarken artık piliniz sinirinizi bozmayacak çünkü Nubia Red Magic 3 tam 5000mAH bataryaya sahip. Bu batarya ne zaman dolar, nasıl olacak demeyin çünkü Nubia Red Magic 3 ayrıca 30W hızlı şarj desteğiyle oldukça hızlı şekilde telefonu şarj edebiliyor.

Nubia Red Magic 3 ile ilgili bilnenler şimdilik bu kadar. Yakın zaman sonra tanıtılacak cihazın diğer detaylarını resmi olarak vermeyi de düşünüyorum. Bunun için abone olup ücretsiz haber alabilir ya da sosyal medya hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Mobil Oyun EkipmanlarıTelefon

Mobil Oyun Telefonu: Xiaomi Black Shark 2

Telefon

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Rise of Kingdoms Osmanlı Saldırı Gücü Neleri Değiştiriyor?