Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Microsoft, sadece Xbox için yayınlanmış olan Forza Street yarış oyununu PC ve mobil cihazlar için duyurdu. Microsoft, yalnızca Xbox platformunda var olan yarış oyunu Forza Street’i, PC ve mobil cihazlara getirdiğini açıkladı. Şimdilik Windows 10’da indirilebilen oyun Android ve iOS’a da yakın zaman içinde gelecek. PS, XBOX, Nintendo gibi Konsol yapımcıları genellikle kendi platformlarına özel oyunlar geliştirir, bu durum da konsollar arasında karar vermeye çalışan oyuncuların tercihlerini etkilemek için yapılıyor. Bunlara örnek: Sony‘den  God of War, Nintendo‘dan  The Legend of Zelda ve Microsoft‘un Forza oyunları… Oyunun takipçileri de bu oyunu oynamak için mutlaka o konsolu alması gerekiyor. Bu sefer Microsoft pastadan daha büyük pay alma umuduyla Forza Street için farklı bir karar aldı.

Şimdilik Windows 10’da indirilebilir durumda

Microsoft bir çok kişiyi şaşırtan ve bunun yanında gerçekten radikal bir karar aldı. Ücretsiz olan bu yarış oyunu şimdilik Windows 10 işletim sisteminde indirilebiliyor, hemen indirebilirsiniz ve önümüzdeki günlerde de Android ve iOS platformunda indirmeye sunulacak. Biraz beklemeniz gerekecek.
Microsoft’un Forza Street oyunuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Forza Street oyununda, yeni Forza hayranları ve deneyimli pilotlar efsanevi otomobillerini tasarlayabiliyorlar. Oyuncular hızlı modda kısa süreli yarışlar oynayabildiği gibi, hikaye modunda da yarışabilecekler.” Forza Street’in Android ve iOS sürümlerinin ne zaman çıkacağına dair net bir tarih henüz açıklanmadı.
Kaynak: Xbox News
forza street mobil oyun yakın zaman içinde geliyor
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Forza Horizon 4Rehber

Forza Horizon 4'te Araba Geliştirme ve Modifiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Yeni Karakteri Lahn İçin Ön Kayıt Başladı