Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Microsoft, sadece Xbox için yayınlanmış olan Forza Street yarış oyununu PC ve mobil cihazlar için duyurdu. Microsoft, yalnızca Xbox platformunda var olan yarış oyunu Forza Street’i, PC ve mobil cihazlara getirdiğini açıkladı. Şimdilik Windows 10’da indirilebilen oyun Android ve iOS’a da yakın zaman içinde gelecek. PS, XBOX, Nintendo gibi Konsol yapımcıları genellikle kendi platformlarına özel oyunlar geliştirir, bu durum da konsollar arasında karar vermeye çalışan oyuncuların tercihlerini etkilemek için yapılıyor. Bunlara örnek: Sony‘den  God of War, Nintendo‘dan  The Legend of Zelda ve Microsoft‘un Forza oyunları… Oyunun takipçileri de bu oyunu oynamak için mutlaka o konsolu alması gerekiyor. Bu sefer Microsoft pastadan daha büyük pay alma umuduyla Forza Street için farklı bir karar aldı.

Şimdilik Windows 10’da indirilebilir durumda

Microsoft bir çok kişiyi şaşırtan ve bunun yanında gerçekten radikal bir karar aldı. Ücretsiz olan bu yarış oyunu şimdilik Windows 10 işletim sisteminde indirilebiliyor, hemen indirebilirsiniz ve önümüzdeki günlerde de Android ve iOS platformunda indirmeye sunulacak. Biraz beklemeniz gerekecek.
Microsoft’un Forza Street oyunuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Forza Street oyununda, yeni Forza hayranları ve deneyimli pilotlar efsanevi otomobillerini tasarlayabiliyorlar. Oyuncular hızlı modda kısa süreli yarışlar oynayabildiği gibi, hikaye modunda da yarışabilecekler.” Forza Street’in Android ve iOS sürümlerinin ne zaman çıkacağına dair net bir tarih henüz açıklanmadı.
Kaynak: Xbox News
forza street mobil oyun yakın zaman içinde geliyor
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Yeni Karakteri Lahn İçin Ön Kayıt Başladı