Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile v0.12.0 Güncelleme Sorunu

Yeni gelen güncelleme Pug Mobile’da sıkıntıya neden oldu. Bir çok oyuncu güncelleme yapamadığı için oyuna giremiyor. Tencent’ten konuyla ilgili bir açıklama yapıldı ve sorun yaşayan oyuncular için çözüm önerisi sunuldu. Bu çözüm önerisi oldukça zahmetli olabilir ama sorun düzeltilene kadar oyuna girmeniz için gerekli. Pubg Mobile v0.12.0 sürümüne güncellendi. Sürüm notlarını sizlerle burada paylaştık. İlk önce beta sürümünde yayınlanan bu versiyon için güncelleme notları ve değişiklikleri verdiğim bağlantıdan Türkçe alabilirsiniz. Beta sürümünde yaşanmayan sorun global sürümde yaşandı. Vietnam sürümünde oynayanlar varsa bu hatayı almayacaklardır ama ülkemizden Google Play’den Pubg Mobile indirip güncelleme yapmaya çalışanların bazıları oyuna erişemedi. Çözüm ise basit ama uzun bir süreç. Çünkü indirme yapmanız gerekiyor.

Ayrıca Bakınız:   Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyunu Duyuruldu

Pubg Mobile güncelleme sorunu çözümü

v0.12.0 güncellemesi esnasında yaşanan sorun için Tencent, Google Play’den kaynaklı olduğunu açıkladı. Sorun genel sürümde çözülene kadar yapmanız gereken şey aşağıdaki apk dosyasını indirmek. Aşağıdaki tavsiyelerimizi iyice inceleyip uygulayın.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin
  1. Umarım oyununuzu Facebook, Twitter ya da Google Play üzerinden bağlamışsınızdır.
  2. Oyunu kaldırmanız gerekiyor.
  3. Pubg Mobile oyununu telefonunuzdan kaldırın.
  4. Buradan apk dosyasını indirip kurun.

Ayrıca bakınız: Pubg Mobile yetki reddedildi hatası çözümü.

Uzun bir süreç dedik çünkü bu apk 1.8Gb boyutunda ve v0.12.0 güncellemesi dahil edilmiş bir sürüm. Oyunu kaldırıp tekrar kurmanız oldukça uzun sürecek ve bir sürü Mb harcayacaksınız. Ama başka bir çözümün olmadığını ve bu çözümün de Tencent tarafından tavsiye edildiğini söyleyelim.

Ayrıca Bakınız:   Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

pubg mobile 0.12.0 guncelleme sorunu

Güncelleme problemi yaşamayan oyuncuların bu yöntemi uygulamasına gerek yok. İşin sonunda bütün bu sorunlar giderildiğinde muhtemelen oyunu Google Play’den güncellemeye devam edebileceksiniz. Eğer bir başka sıkıntı yaşanmazsa.

İyi oyunlar dilerim.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GüncellemeNasıl Yapılır

COD: Modern Warfare Sezon 3 Yavaş Güncelleme Sorunu Çözümü

Battle Royale

Escape From Tarkov Ping Sorununa Çözüm Bulundu

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Yeni Modu ve Haritası Beta Sürümünde Göründü

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak