Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

AksiyonRol Oyunu

Arcane Quest Legends Act 4 Güncellemesi Ve Daha Fazlası

Mobil platformda dibalo benzeri oyunlar kategorisinde harika bir aksiyon mobil oyunu olan Arcane Quest Legends yeni güncellemesini aldı. Bu güncelleme oldukça geniş bir içeriğe sahip ve ilgimi çekti. Güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir bölüm eklendi. Bununla birlikte 3 zorluktan birini seçme imkanı ve yeni silahlar / eşyalar da sizleri bekliyor. Arcane Quest Legends mobil aksiyon oyunu Act 4 güncellemesini getiren yenilikleri sizlerle paylaşıyorum.

Act 4 yeni bölüm ve görev serisi eklendi

Yeni görev serisi oyuna eklendi. Bu görevlerle birlikte hikaye devam ediyor. Hikayeye devam etmek için detayları sonra vereceğim. İlk önce zorluk seviyelerinden bahsetmek istiyorum. 3 farklı zorluk seviyesi oyuna eklendi dedim. İçerik aynı olsa da daha zor seviye sizi daha da zorlayacak güçlükte yaratıklar ve görevler içeriyor. Yalnız PC’de oynadığınız arpg oyunlarda olduğu gibi bu seviyede ölürseniz oyun bitiyor. Bir çok arpg oyunda bu var.

Ayrıca Bakınız:   Yeni Oyunlar Ön Kayıtta! Hemen Başvur

Arcane Quest Legends

Yeni bölümler ücretli

Google Play’den baktığınız zaman Arcane Quest Legends mobil oyununun ücretsiz olduğunu görüyorsunuz. Açıklamada zaten ilk bölümü oynayabilir daha sonra eğer hoşuna gittiyse satın alabilirsin şeklinde yazılmış İlk Act ücretsiz oynanırken diğerlerini satın almanız gerekiyor. Şu sıralar bir bölümün 2$ civarında olduğunu eklemek gerek.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Yeni silahlar

Yeni ekipman ve silahlar oyuna bu güncelleme ile eklendi ama hiç bir yerde bu eşyalarla ilgili bilgi yok. Daha fazla loot alabileceğiniz söyleniyor.

Oyunun tanıtım videosunu yazının başında bulabilirsiniz. Oyunu indirmek için Google Play Sayfasına bakabilirsiniz. AppStore sayfası iPhone cihazlar için indirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonBattle Royale

Call of Duty: Mobile Yakında Çıkacak

BulmacaRol Oyunu

Stranger Things'in Mobil Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu

AksiyonPC

Marvel's Avangers Oyunu Tanıtıldı. Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

ListeRol Oyunu

En İyi Rol Yapma Oyunları (Haziran 2019)

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Nefes Kesen Grafiklere Sahip 5 Mobil Oyun