Basın BülteniMMORPG

Yeni Sınıf Lahn Black Desert Online’a Geldi [Basın Bülteni]

[Basın Bülteni] Rüzgar ile süzülüp düşmanlarına göklerden ölüm saçmak için can atan maceracıların, bekleyişi sona erdi! Pearl Abyss, Black Desert’in eşsiz ve ikonik sınıflarından biri olacak. Lahn’ın Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına Ramazan Bayramı ile birlikte adım attığını duyurdu. Maceracılar yavaş yavaş Lahn ile gökyüzündeki yerlerini alırken Black Desert, uzun süredir beklenen bu gelişmeyi ve on bir ayın sultanı Ramazan’ı birçok etkinlikle kutlamaya başladı.

Lahn’ın serüvene tamamen dahil olmasıyla kutlamalar başlıyor

29 Mayıs 2019’a kadar ölüm dansçısı olmak için eğitimlerini tamamlayan maceracılar, Lahn karakterleri ile topladıkları level ve beceri EXP’lerini başka bir karakterini Lahn’ın gücü ile donatmak için kullanabilecek. Bu süre zarfında yeni sınıfa özel bir etkinlik ile Lahn karakterlerini 15 ila 55’inci seviyeler arasına kadar geliştirenler, ulaşılan her 10 seviye için daha fazla eşya ile ödüllendirilecek. ‘Lauren Ailesi Hediye Kutuları’ ve ‘Valks’ın Tavsiyesi’ gibi önemli eşyalar içeren son ödüller ile birlikte beş ödül seti mevcut. Lahn’ın tam performans ile potansiyeline ulaştırma çabasına dahil olan herkese yardımcı olmak için, 15 Mayıs 2019’a kadar yüzde 100 level EXP desteği ve yüzde 30 beceri EXP güçlendirmesi veren bonus ‘Hot Time’ etkinliği gerçekleştirilecek.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Yeni başlayan veya oyuna geri dönen maceracıları sürprizler bekliyor

Batı Muhafız Kampı’ndan Cliff de Lahn’ın gelişi hakkındaki haberlerle birlikte yeni ve geri dönen maceracıların toplandığından haberdar. Yeni başlayan veya geri dönen maceracılardan Cliff’in görev serisini tamamlayanlar, daha yüksek yükseltme şansı oranlarına sahip olan +15 Cliff Silahı varyasyonlarıyla ödüllendirilecek. Ancak Cliff’in zayıf ve güçsüz olanları geri çevirdiği kulaktan kulağa yayılıyor. Bu yüzden maceracılar, ödülleri ondan istemeye kalkmadan önce kendilerini hazırlamalı ve kendini kanıtlamalı.

Yeni sınıf Lahn Black Desert evrenindeki yerini aldı

Deneme süresini başarıyla geçenler kalıcı erişim hakkı kazanabilecek

Lahn’ı Black Desert dünyasına karşılayan etkinliklerin yanı sıra, yaklaşan kutsal ay Ramazan kutlamaları Black Desert Türkiye ve MENA’da erkenden başlıyor. 1-8 Mayıs 2019 tarihleri arasında maceracılar, 3 saate kadar geçerli olacak şekilde, oyun içinde geçirdikleri her 30 dakikalık oyun süresi için özel olarak hazırlanan ödülleri kazanacak. Buna ek olarak, 22 Mayıs 2019’da bakım öncesine kadar en az 7 gün oyuna giren ve 56’ıncı seviyeye ulaşan maceracılar, oyuna kalıcı erişim kazanabilecek. Bu serüvende diğer maceracılara katılmak isteyenler için ise, tüm paketler 12 Haziran 2019’da bakım öncesine kadar yüzde 50 indirimli! Lahn ve Ramazan gelişini müjdeleyen tüm bu etkinlikler ile Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını keşfetmek için daha iyi bir zaman olmamıştı!

Yeni sınıf Lahn ve güncelleme ile ilgili tüm ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Avangers Endgame Marvel Future Fight’a Geliyor