RehberStrateji

Yerle Bir Eden Golem Destesi (Rehber)

Clash Royale rehberlerine uzun zaman ara verdik ve bir çok oyuncunun ve Ash’in tavsiyesi başka bir Golem destesiyle karşınızdayım. Yerle Bir Eden Golem Destesi kazanma oranı oldukça yüksek ve rakibinize kafayı yedirecek kartlardan ve taktiklerden oluşuyor. Bu desteyle ilgili ayrıca kaydedilmiş bir videoyu (İngilizce) da sizlerle paylaşacağım. Bu desteyi deneybilirsiniz ama ilk önce gereksinimlerinden ve diğer istatistiklerden bahsetmek gerekiyor. İksir maliyeti 4 olan bu deste size oldukça ağır gelebilir ama taktiklerle hafifleyecektir. Ayrıca kullanılan kartlar neticesinde arena seviyenizin 11 olması şart. Bu deste ortalama oyun başına en az 1 taç garantisi var. Normal kupa mücadelelerinde %47 kazanma oranına sahip destenin turnuva ve mücadelelerde ise %66 kazanma oranı var. Gelin destemize bir göz atalım.

Yerle Bir Eden Golem Destesi Kartları

Oyunun kilit kartları şu şekilde;

clash royale golemGolem: Oyunun en önemli tanklarından birisi olan Golem’i bu destede tank olarak ve rakibinizin kulesini savunmak için elindeki her şeyi kullanmasını sağlamak adına sahaya süreceğiz. Golem kuleyi tanklarken biz de diğer kartlarımızla hasar vereceğiz. Golem’in en büyük düşmanı Cehennem Kulesi ‘dir. Ama cehennem kulesi için de elbette çözümümüz var. Destemizin bir diğer kartı Elektro Ejderha. Gelin şimdi ona bir bakalım. Destemizdeki yerini görelim.

clash royale elektro ejderhaElektro Ejderha: Hem savunma hem de saldırıda etkili olabilen bu kart ana kartımız Golem’i savunmak için kullanacağız. Hem Cehennem Kulesi hem de Cehennem Ejderhası’nı savunmak için yegane uçan karttır. Golem’in canını hızlı bir şekilde tüketebilecek 3 kart var. Cehennem Kulesi, Cehennem Ejderhası ve Pekka… Bu kartlardan ikisine karşı Elektro Ejderha kullanmak mantıklı olacaktır. Bununla birlikte savunma tarafında ise rakibi yavaşlattığı için önemli bir karttır.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

clash royale kasırgaKasırga: Destemizin kilit kartlarından sonuncusudur. Amacımız yine Golem’i savunmaktır. Kasırga Golem’i tehdit eden İskelet Ordusu gibi kalabalık bir kartı yok edebilir. Bununla birlikte yarasalar ve diğer kalabalık uçan kartlarda etkilidir. Ayrıca Golem’in canını çok çabuk indirebilecek Pekka, Cehennem Ejderhası gibi kartları Golem’den uzaklaştırmak için kullanılabilir. Destemizde yer alan Bebek Ejder ile kombo yapılırsa etkili olur. Bütün kartları bir yere toplayıp Bebek Ejder ile alan vurun.

Yerle Bir Eden Golem Destesi Oynanışı

Genel olarak oynanışla ilgili şunlar söylenebilir. Mümkünse x1 aşamasında Golem’le oynamayın. İlk fazda iksirinizi verimli kullanmalısınız. Eğer rakibiniz kulenizi hedef alabilecek şekilde X Yayı gibi bir kartla başladıysa Golem’i savunma için atabilirsiniz. X Yayı oynandığında Golem’i kesinlikle kulenin arkasına atmayın. Önünden başlayın.

x2 fazında ise Golem’i en iyi şekilde savunun. Savunduğunuz zaman ikinci Golem’i nasıl sahaya sürdüğünüzü görecek ve daha tehlikeli hale geleceksiniz. Bu sayede rakibin savunma için bütün iksirini kullandığını izlemeniz yeterli.

Golem rakibin alanına geçtiğinde ve kuleyi üstüne çektiğinde Barbar Varili ve Haydut’u kuleye saldırmak için hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Bebek Ejderi, kalabalık kartları Golem’in etrafından temizlemek için Oduncu’yu ise hızlı hareket ve yüksek hasar vermek için kullanmalısınız. Oduncu kısa süre içinde hızlı hasarla Pekka’yı bile zayıflatabilir.

Mega Dalkavuk, büyük ve etkili kartları yüksek hasarla indirmek için kullanılabilir. Kuleyede oldukça yüksek hasar verecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyber Hunter Battle Royale İncelemesi