Aksiyon

Godzilla Defense Force – 54 Yıllık Godzilla Tarihi Karşınızda

Godzilla, uzun bir film serisi, belirli aralıklarla devam filmi çekiliyor. Filmler yeniden çekiliyor, yenileme falan derken 54 senedir Godzilla hayatımızda. Bu sene, bütün bu Godzilla tarihini gözler önüne serecek bir oyundan bahsedeceğim. Yeni filmin çıkışıyla beraber bir mobil oyun da piyasaya sürüldü. Godzilla Defense Force. Yeni Godzilla filminin vizyona girmesinin hemen öncesinde mobil oyunu da oyuncuların beğenisine sunuldu. Godzilla Defense Force en önemli amacı Godzilla film serisi ve hikayesi tarihindeki canavarların tanıtılması. Bu yüzden zevkle oynayacağınız bir oyun olmayabilir ama filmin sıkı bir hayranıysanız bu oyun çok hoşunuza gidebilir çünkü hikayenin başından sonuna bir çok canavar oyuna eklenmiş ve özel yeteneklerini gözler önüne seriyor.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Sandıklardan Eşya Düşme Oranları

Godzilla Defense Force Oynanış

Oyun tıklama üzerine kurulu. Karşıdan gelen yaratıkları bayıltmak için ekrana sürekli tıklamanız lazım. Tıklamaya devam ettikçe üslerden askerler çıkıyor ve yaratıklara ateş ediyor. Level aldıkça bomba atar, tank gibi birlik eğitim tesislerinin kilidi açılıyor ve gücünü yükseltiyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bayılttığınız ana canavarlar yani boss tarzı yaratıklar kart koleksiyonunuza ekleniyor. Savaş sırasında bu kartları kullanarak güçlendirmeler kazanabilmeniz mümkün. Godzilla da dahil pek çok canavarı koleksiyonunuza ekleyebiliyorsunuz.

godzilla defense force mobil oyun android ios

Farklı zaman ve kolonilere gidebileceğiniz başka bir oyun modununda bulunduğu Godzilla Defense Force mobil oyununu indirebileceğiniz bağlantılar hemen alt kısımdadır.

Godzilla Defense Force: Google Play – App Store

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonYarış Oyunları

Mario Kart Tour Yeni Etkinlikle Yeni Bir Karakter Kazanıyor

AksiyonMMORPG

Diablo Immortal Ne Zaman Yayınlanacak?

AksiyonBattle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

AksiyonSavaş Oyunları

Operasyon Atak Mobil Oyun İndir

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Pubg Mobile Takım Ölüm Maçı Betaya Geldi