Aksiyon

Godzilla Defense Force – 54 Yıllık Godzilla Tarihi Karşınızda

Godzilla, uzun bir film serisi, belirli aralıklarla devam filmi çekiliyor. Filmler yeniden çekiliyor, yenileme falan derken 54 senedir Godzilla hayatımızda. Bu sene, bütün bu Godzilla tarihini gözler önüne serecek bir oyundan bahsedeceğim. Yeni filmin çıkışıyla beraber bir mobil oyun da piyasaya sürüldü. Godzilla Defense Force. Yeni Godzilla filminin vizyona girmesinin hemen öncesinde mobil oyunu da oyuncuların beğenisine sunuldu. Godzilla Defense Force en önemli amacı Godzilla film serisi ve hikayesi tarihindeki canavarların tanıtılması. Bu yüzden zevkle oynayacağınız bir oyun olmayabilir ama filmin sıkı bir hayranıysanız bu oyun çok hoşunuza gidebilir çünkü hikayenin başından sonuna bir çok canavar oyuna eklenmiş ve özel yeteneklerini gözler önüne seriyor.

Godzilla Defense Force Oynanış

Oyun tıklama üzerine kurulu. Karşıdan gelen yaratıkları bayıltmak için ekrana sürekli tıklamanız lazım. Tıklamaya devam ettikçe üslerden askerler çıkıyor ve yaratıklara ateş ediyor. Level aldıkça bomba atar, tank gibi birlik eğitim tesislerinin kilidi açılıyor ve gücünü yükseltiyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bayılttığınız ana canavarlar yani boss tarzı yaratıklar kart koleksiyonunuza ekleniyor. Savaş sırasında bu kartları kullanarak güçlendirmeler kazanabilmeniz mümkün. Godzilla da dahil pek çok canavarı koleksiyonunuza ekleyebiliyorsunuz.

godzilla defense force mobil oyun android ios

Farklı zaman ve kolonilere gidebileceğiniz başka bir oyun modununda bulunduğu Godzilla Defense Force mobil oyununu indirebileceğiniz bağlantılar hemen alt kısımdadır.

Godzilla Defense Force: Google Play – App Store

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Takım Ölüm Maçı Betaya Geldi