Macera

Minecraft Earth Ön Kayıt Ol Yeni Görünümü Kap!

Minecraft’ın yeni sürümü AR yani arttırılmış gerçeklik oyunu Minecraft Earth yakın zaman önce tanıtıldı. Pokemon Go benzeri bir oyun olan Minecraft Earth doğrudan telefonunuzun kamerasından oynanıyor ve gerçek hayata oyun içeriğini yüklüyor. Eğlenceli şekilde bir macera başlıyor. Peki Minecraft Earth ne zaman çıkacak, nasıl ön kayıt olacağız, ön kayıt olunca ne olacak ve bilmeniz gereken diğer detayları sizlere basit bir şekilde aktarmak istiyorum.

Minecraft Earth nasıl bir oyun?

Pokemon Go oynadıysanız başka bir açıklamaya gerek yok. Oynamayanlar için bahsedelim. Oyuna girdiğiniz zaman telefonunuzun kamerası açılıyor ve kameradan gerçek dünyayı görebiliyor bununla birlikte oyun içeriğini de ekranda görebiliyorsunuz. Bununla birlikte oyun içeriğine kamera ekranından müdahale edebiliyorsunuz. Bu şekilde oyun içeriğini telefon kamerası yardımıyla gerçek dünyada görebildiğiniz oyunlara arttırılmış gerçeklik oyunları deniyor. Minecraft Earth bunlardan birisi.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Minecraft Earth ne zaman çıkıyor?

Tam olarak resmi bir açıklama olmasa da oyunun bu yaz içinde mutlaka çıkması bekleniyor. Minecraft’ın 10. yılı sürümü olarak geliştirilen oyun oldukça ilgi çekecek gibi görülüyor. Gelişen teknoloji arttırılmış gerçeklik olarak çıkacak olan oyunun Minecraft hayranları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanması bekleniyor.

minecraft earth ar arttırılmış gerçeklik pokemon go benzeri minecraft oyunu

Minecraft Earth nasıl ön kayıt olunur?

Şuan sadece kendi sitesi üzerinden ön kayıt olabileceğiniz Minecraft Earth 3 farklı giriş sistemiyle çalışacak. Resmi olarak ön kayıta çıktığı zaman Google Play üzerinden de ön kayıt olabilmeniz mümkün olabilir. Şimdilik resmi sitesini kullanın. Bununla birlikte ön kayıt olmak sizlere oyuna erken erişim gibi bir hak kazandırmıyor. Sadece ücretsiz bir görünüm veriyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Guardians of the Galaxy Oyununda Co-op Modu Var Mı?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Lite Hatalar Ve Çözümler