Rol OyunuYeni Oyunlar

Harry Potter: Wizards Unite İki Ülkede Betaya Girdi

Meraklıları tarafından heyecanla beklenen yeni Harry Potter oyunu uzun zamandır çıkışına hazırlanıyor. Sonunda oynanabilir hale gelen oyun iki ülkede beta aşamasına başladı. Oyunun daha stabil ve çıkış yapabilir halde olduğu zaman daha çok ülkede çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor. Bununla ilgili detayları vermeden önce bir kaç küçük bilgiyi verelim ki oyun beklemeye değer mi görelim.

Harry Potter: Wizards Unite nasıl bir oyun?

Pokemon Go’yu bilirsiniz. Benzeri bir artırılmış gerçeklik oyunu aynı şirket tarafından Harry Potter temalı olarak piyasaya sürülüyor. Harry Potter: Wizards Unite serinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Pokemon Go’da olduğu gibi gerçek bir harita üzerinde ilerliyor ve kamera üzerinden düşmanlarınızı ve oyun dünyasının parçalarını görebiliyorsunuz. Bu esnada büyüyü de ekranınıza dokunarak yapıyorsunuz.

Google Play sayfasından aldığımız bilgiye göre oyunda diğer arkadaşlarınızla takım kurarak gerçek zamanlı diğer düşmanlarla savaşmanız da mümkün. Bu açıdan oldukça ilginç bir oyun olacağı kesin.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Harry Potter: Wizards Unite hangi ülkelerde betaya girdi?

Oyunun ilk olarak Avustralya ve Yeni Zellanda’da beta yapacağı açıklandı ve beta aşaması başladı. Ne zaman başka bir bölge için çıkar veya hangi bölgelerde çıkacak, bununla ilgili bilgi yok. Pokemon Go gibi olacaksa baya bekleyeceğiz ya da hiç çıkmayacak desek, ülkemiz için doğru bir bilgi olur. Buna rağmen oyunu VPN ile oynamanız da ileriki zamanlarda mümkün olabilir.

harry potter wizards unite beta aşamasına girdi yeni mobil oyun

Oyun hakkında detaylı bilgi almak için Google Play sayfasına bir göz atın. Oyunu indirip bir şekilde bağlanarak denemek isterseniz de apk dosyasını buradan girerek seçeceğiniz uygun bir siteden indirmeyi deneyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
SpellForce – Heroes & Magic Android İçin Çıktı