AksiyonYeni Oyunlar

Kingsman: The Secret Service Game Oyunu Çıktı

Sevilen film serisi Kingsman’ın oyunu resmi olarak yayınlandı. 2D aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan oyunun yapımcısı YesGnome LLC olarak görülüyor. İlk indirme boyutununun 50Mb olduğu oyunda filmden gelen bir çok özelliği görebilecek ve adeta filmi yaşayabileceksiniz. Grafik kalitesinin üst düzeye çıktığı günümüz mobil oyunlarından sonra 2D bir oyun piyasaya sürmek, serinin hayranlarına çok güvendikleri için izledikleri bir yol olsa gerek. Zira oyun ücretli şekilde çıkmış. Hal böyleyken oynayan sayısının çok daha az olacağından eminiz. Şu sıralar baktığımızda indirilme sayısı olarak 10+ görüyoruz. Yani 100 bile değil. Şirketin kendi politikasıdır, fazla girmeden oyun hakkında bir kaç detay daha yazalım.

Kingsman serisinin mobil oyunu

Sinemada ilgi gören Kingsman serisinin mobil oyunu çıktı. Oyun içinde karakterler ve özellikleri benzerlik gösteriyor. Hikaye gizli üssünüzün düşmanlar tarafından yok edilmesiyle başlıyor. Bu işin arkasında kimin olduğunu öğrenmek için bir dizi göreve gitmeniz gerekiyor. Sırları açığa çıkaracağınız oyun çoğu için eğlenceli olabilir. Oyunda Eggys olarak oynuyor ve Kingsman’ı kurtarmak için çabalıyorsunuz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bir çok özellik var

Görünmezlik ve silah ana özelliklerinizden. Düşman üssüne ister görünmez girip araştırma yapın isterseniz silahınızla düşmanları alt edin. Görünmezlik yeteneğinizle düşman üssüne sızabilir ve bilgi toplayabilir ya da silahınızla düşmanlarınızı bir bir avlayabilirsiniz.

kingsman secret service game

Kingsman: The Secret Service Game gelişmiş içerik

Oyunun gelişmiş bir çok içeriği bulunuyor. Seviye seviye açılacak yeni özellikler, kıyafetler ve silahlar sizleri bekliyor. Kingsman: The Secret Service Game ayrıca kendine has çizimleri ve grafikleriyle de dikkat çekiyor. Aksiyon dolu tarzıyla gizli görevlere çıktığınız oyunda elbette ki Kingsman serisinin bir çok içeriğini yine oyun içinde bulmanız mümkün.

Oyun Google Play üzerinden çıktı ve 21TL karşılığında satılıyor. Almak isteyenler Google Play sayfasına bir baksın. iPhone kullananlar ise AppStore’dan satın alabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

BiomutantRehber

Biomutant'ın Saboteur'u İçin En İyi Buildi Açıklıyoruz

BiomutantRehber

Biomutant Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Harry Potter: Wizards Unite İki Ülkede Betaya Girdi