Simülasyon

Kısa Süreliğine Ücretsiz 3 Android Oyunu

Google Play, sürekli bazı oyunları indirime sokuyor. Bir kısmında bu indirim oranı %100 olabiliyor. Ücretsiz alabildiğiniz bu oyunlar ömür boyu hesabınızda duruyor. Bu açıdan bir çok oyuncu o an oynamayacak olsa bile kısa süreliğine ücretsiz olmuş bu mobil oyunları hesabına ekliyor. Bu yazıda sizlere 3 farklı Android oyunundan bahsedeceğiz ki %100 indirim almış ve ücretsiz olmuşlar. Hesabınıza eklemek ve ücretsiz almak için acele edin çünkü sınırlı süreli. Burada bahsedeceğimiz 3 oyun şunlar; Amazing Taxi Simulator v2 2019, Farm And Click: Idle Farming Clicker Pro, SCV Miner: Click & Idle Tycoon Pro…  Sizde birinden bile hoşlanıyorsanız mutlaka ziyaret edip ücretsiz alın ve mobil oyun arşivinizi genişletin.

Amazing Taxi Simulator V2 2019

Hem araba oyunlarını sevenler hem de simülasyon oynamak isteyenler ikisini bir arada Amazing Taxi Simulator V2 2019 mobil oyununda bulabilecekler. Oyunda koskoca şehirde sınırsız müşteri ile taksici olarak çalışıyorsunuz. Kariyer modunda çok zorlu görevlerin yanında ayrıca Tuning kısmında bir çok seçenekle arabanıza görünüş açısından yatırım yapabiliyorsunuz. Yüksek grafik detayına sahip oyun hoşunuza gittiyse Google Play sayfasından kısa süreliğine ücretsiz alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Diablo Immortal Nerdeyse Hazır!
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Farm and Click – Idle Farming Clicker PRO

Oyunu klasik bir çiftlik simülasyonu olarak görebilirsiniz ama içeriğine baktığınız zaman eğlenebileceğiniz şeylerin olduğunu anlayacaksınız. Oyunda oldukça ilginç ve garip bitkiler yetiştirmeniz mümkün. Sadece bitkileri toplama şekliyle bile sizi oyuna dahil edebilen Farm and Click – Idle Farming Clicker PRO mobil oyunu kısa süreliğine Google Play‘de ücretsiz sunuluyor. Hemen Farm and Click – Idle Farming Clicker PRO indir.

SCV Miner – Click & Idle Tycoon – PRO

scv miner android ücretsiz kısa süreliğine mobil oyun

Oyuna kısaca ekonomik strateji oyunu deniyor. Uzayda geçen oyunda şirketinizi büyütmek ve geliştirmek için uzay madenciliği yapıyorsunuz. Elbette doğru stratejiyle kısa süre içerisinde çok para kazanabilirsiniz. Bunun için stratejinizi SCV Miner – Click & Idle Tycoon – PRO mobil oyununda çok iyi oluşturmanız gerekiyor. Maden işinde çalış ve altın kazanıp madenci kirala, şirketini kur geliştir ve daha çok işle daha çok kazan, Mineral ve diğer kaynakları kaz çıkart ve para kazan… Oldukça sürükleyici bununla birlikte basit olan oyun kısa süreliğine ücretsiz. Google Play sayfasından hemen arşivinize ekleyiniz.

Ayrıca Bakınız:   Home Street Mobil Oyun Ön Kayıt Yaptır
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Simülasyon

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret (Ön Kayıt)

Mobil Oyun TanıtımSimülasyon

Stardew Valley / Çiftlik Simülasyonu / RPG

Mobil OyunSimülasyon

Mobil Araç Simülasyon Oyunları / Mobil oyun Listesi

Mobil OyunSimülasyon

Vegas Gangsteri 27. Güncellemede Neler Var?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Godzilla Defense Force – 54 Yıllık Godzilla Tarihi Karşınızda