Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle Royale

Pubg Mobile Hilecilere Savaş Açtığını Duyurdu

Pubg Mobile daha iyi bir oyun deneyimi için hilecilerle mücadeleye ara vermeden devam ettiklerini ve mücadele için daha çok öaba sarfettiklerini belirten bir paylaşım yaptı. Hile yapan oyuncu sayısının az olmasına değinen Pubg Mobile, az olsa bile çok sayıda kişinin oyun deneyimini olumsuz etkileyebildiğinden bahsettiler. İşte Pubg Mobile’ın hile açıklamalarından satır başları;

Bir çok oyuncu 10 yıl yasaklandı

Hileci sayısının az olmasına rağmen 1 kişi olsa bile diğer oyuncuları olumsuz etkilediğini düşünen oyun geliştiricileri bu az sayıda kişi için çalışmalarına son sürat devam ettiklerini vurguladılar. Bununla birlikte geçmişte bu haraketle toplamda 10 yıl banlanan oyuncuların da olduğunu açıklamaya eklendi. Hile kullanan hesap 10 yıl banlanır deniyor ama ücretsiz olan Pubg Mobile’da bu etkili bir çözüm mü? Hesapları değil de cihazları banlasanız sorunu kökten çözmez olmaz mısınız? Bu soruları Tencent’e yöneltiyorum.

Oyuncu raporlama sistemini kullanın

Eğer hile yapan birinden şüpheleniyorsanız hemen oyun içi oyuncu raporlama sistemini kullanırsanız şikayetinizin adresine ulaştığından emin olabilirsiniz. Yöneticiler titizlikle bütün raporları incelediklerinin altını çiziyor. Bu durumun ileriki zamanlarda hile yapma ihtimali olan oyuncuların tespitinde de oldukça işe yarıyor. Bu nedenle oyuncu rapor ederken çekinmeyin.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Eğlencenizi garanti altına alıyoruz

Son zamanlarda oldukça popüler olan oyunda hilecilerin sayısının arttığını da söylemek lazım. Bunun en önemli sebebi herkesin oynayabilmesi. Ücretsiz oynanan oyunların olumsuz yanlarından birisi. Yönetici takımı, hilecilere uyguladıkları katı kurallarla oyun deneyimini arttırmaya çalıştığını bir kez daha vurguluyor. Ama hesap bağlamak katı bir kural değil. Cihaz banlamak katı kuraldır. Bir insan sınırsız sayıda hesapla oyuna girebilirken sınırsız cihaz bulmasının imkanı yoktur.

Pubg Mobile Hileleri

Genel olarak oyunda hile yapılması oldukça ahlak dışı bir durumdur. Ezikliğin tek göstergesidir. Elbette offline ya da PvE içerikleri oyunlarda hile kullanımına ilişkin herhangi bir sözüm yok ama diğer oyuncuları etkileyecek değişiklikler hak yemek anlamına gelir. Elbette ki oyuncu deneyimini olumsuz etkiler ve bir çok oyuncu hile yüzünden oyunu bırakır.

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Hayatta KalmaRehber

Star Wars Jedi Survivor PC Hileleri

Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest Tüm Hileler ve Konsol Komutları

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Earth Ön Kayıt Ol Yeni Görünümü Kap!