Moba

League of Legends Mobil Sürümü Yakında Çıkışını Yapacak

Çıkan haberlere bakacak olursak League of Legends, bu güne kadar geliştirilmiş en çok oynanan moba oyunu, mobil olarak geliştirilmeye başlandı. Mobil moba konusunda tecrübeli geliştirici Tencent ile anlaşmaya varan Riot Games, harika bir işe imza atarken ayrıca oyunu eski popülerliğine kavuşturmayı ve gelirlerini yükseltmeyi amaçlıyor. Şuan için en çok oynanan moba oyunu olsa da hem mobil mobaların gelişmesi hem de başka oyun türlerinin popülerliğini arttırmasıyla LoL popülerliğini yavaş yavaş yitiriyor. Tekrar bilinirlik kazanmak için ise mobil oyun sürümü gerçekten etkili olacaktır.

League of Legends mobil sürümü için çalışmalar başladı

Reuters’in haberine göre Arena of Valor, Honor of Kings gibi mobil moba oyunlarını geliştiren ve piyasaya süren şirket Tencent, (ayrıca LoL geliştirme sürecinde de yer alıyor) League of Legends mobil sürümünü de geliştirecek. Mobil oyunların oldukça ilgi gördüğü günümüzde League of Legends mobil sürümü rekorlar kıracaktır.

Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends 'da Önemli Gelişme - Marketten Kaldırıldı
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

League of Legends mobil sürümü ne zaman çıkar?

League of Legends mobil sürümü ile ilgili resmi bir açıklama olmadığı için net bir şey söylemek mümkün değil. Ama yayılan haberlere göre League of Legends mobil sürümü için çıkış tarihi olarak 2020 işaret ediliyor. Eğer çalışmalar yeni başladıysa 2020 normal bir tarih olabilir.

Bu sene içerisinde League of Legends mobil sürümü ile ilgili daha detaylı bilgileri alacağımızdan eminim.

Bunun gibi haberleri kaçırmayın! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan biri takip edin.

Sosyal Medyadan Takip Et

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

League of Legends: Wild Rift Mobil Oyunu 2020'de Geliyor

AksiyonMoba

Brawl Stars Efsane Karakter Çıkarma Şansı

Basın BülteniMoba

MOBA türünde devrim, Heavy Metal Machines! [Basın Bülteni]

Moba

Tencent Arena of Valor'dan Vazgeçiyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Eve Online: Infinite Galaxy Netease’in Yeni Oyunu Yakında Çıkacak