Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Yoldaş Şahin Nasıl Alınır?

Pubg Mobile’ın 7. sezonda gelen ve 0.12.5 güncellemesinden sonra oyuna eklenen en önemli özelliklerinden birisi yoldaşlar. Yanınızda dururlar ama pasif şekilde haraket ederker. Rakip tarafından görülemezler. Sadece sizin görebildiğiniz eğlencelik basit bir detay olsa da elde etmeniz için biraz zahmet göstermeniz gerekiyor. Bu yazıda sizlere oyuna eklenen önemli yoldaşlardan birisi olan Şahin’in nasıl alınacağını kısaca anlatmaya çalışacağım. İlk önce şahin yoldaşın nasıl alınacağından bahsedelim. Daha sonra haritamızla birlikte en çok nerede bulabileceğinizden bahsedeceğim.

Yoldaş şahin almak için yumurtasını bulmanız gerekiyor. Yumurtanın bulunduğu bölgeleri ayrıca yazı içine bir görselle ekleyeceğim. Bu sayede basit bir şekilde yumurtaları bulabilirsiniz.

  1. Şahin yumurtasını bulun.
  2. Yumurtaya “kuluçkala” deyin.
  3. Şahin çıkana kadar bekleyin.

Oldukça zor olacak bu görevde diğer oyuncularla karşılaşmanız çok muhtemel. Bu yüzden yalnız başınıza oldukça zorlanabilirsiniz. Bununla birlikte Şahin yumurtalarını bulabileceğiniz yerleri aşağıdaki hairtada işaretledim.

pubg mobile şahin yumurtalarının yerleri

Yerler hakkında bilgisi olmayanlar için nereleri olduğunu da yazalım;

  • Novorepnoye Tepesi
  • Pochinki Kilisesi
  • Mylta Power
  • Stalber

Buralarda yumurtaları yükseklerde bulmanız yüksek ihtimaldir. Dikkat edin, diğer oyuncularında bu bölgelerde olacağını düşünerek haraket edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Pubg Mobile

Pubg Mobile Kodları - Ücretsiz Kostüm ve Kaplamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG FPS Yükseltme Yolları