Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Yoldaş Şahin Nasıl Alınır?

Pubg Mobile’ın 7. sezonda gelen ve 0.12.5 güncellemesinden sonra oyuna eklenen en önemli özelliklerinden birisi yoldaşlar. Yanınızda dururlar ama pasif şekilde haraket ederker. Rakip tarafından görülemezler. Sadece sizin görebildiğiniz eğlencelik basit bir detay olsa da elde etmeniz için biraz zahmet göstermeniz gerekiyor. Bu yazıda sizlere oyuna eklenen önemli yoldaşlardan birisi olan Şahin’in nasıl alınacağını kısaca anlatmaya çalışacağım. İlk önce şahin yoldaşın nasıl alınacağından bahsedelim. Daha sonra haritamızla birlikte en çok nerede bulabileceğinizden bahsedeceğim.

Yoldaş şahin almak için yumurtasını bulmanız gerekiyor. Yumurtanın bulunduğu bölgeleri ayrıca yazı içine bir görselle ekleyeceğim. Bu sayede basit bir şekilde yumurtaları bulabilirsiniz.

  1. Şahin yumurtasını bulun.
  2. Yumurtaya “kuluçkala” deyin.
  3. Şahin çıkana kadar bekleyin.
Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile FPS Modu Ve 1. Şahıs Kamerası Rehberi

Oldukça zor olacak bu görevde diğer oyuncularla karşılaşmanız çok muhtemel. Bu yüzden yalnız başınıza oldukça zorlanabilirsiniz. Bununla birlikte Şahin yumurtalarını bulabileceğiniz yerleri aşağıdaki hairtada işaretledim.

pubg mobile şahin yumurtalarının yerleri

Yerler hakkında bilgisi olmayanlar için nereleri olduğunu da yazalım;

  • Novorepnoye Tepesi
  • Pochinki Kilisesi
  • Mylta Power
  • Stalber

Buralarda yumurtaları yükseklerde bulmanız yüksek ihtimaldir. Dikkat edin, diğer oyuncularında bu bölgelerde olacağını düşünerek haraket edin.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Zırhlı Araç Nasıl Alınır?

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Savaşçı Temasını Gördün Mü?

Battle Royale

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Nasıl Yapılır

Pubg Mobile Tencent Emülatör Başlatılamadı Hatası ve Çözümü

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
PUBG FPS Yükseltme Yolları