Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease’in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Netease’den yeni bir moba

Netease, son zamanların yüksek grafikli oyunlarının yapımcısı, yeni bir oyunla karşınızda olacak. Marvel oyunlarına bir yenisi daha eklenecek. Ayrıca mobil mobalara en iyi temalardan birisi geliyor. Netease, Marvel Super War mobil moba oyununu geliştiriyor. Oyunun bazı bölgelerde çoktan yayınlandığı yakın zaman içinde diğer bölgelerde de en azından test için yayınlanacağı söyleniyor.

Marvel karakterleriyle moba

Arena of Valor ve DC anlaşması neticesinde Arena of Valor, mobil oyununda Joker, Batman, Superman, Flash gibi DC kahramanlarını gördük ve çok sayıda insan bunlarla oynamayı tercih etti ve çok sevdi. Peki Marvel dünyasının karakterleriyle moba oynamak ister misiniz? Gerçekten başarılı bir oyun geliştirici olan Netease’ten Marvel dünyası karakterleriyle dolu ve özellikle Avangers karakterlerinin olduğu mobil moba oyunu geliştiriyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bir çok ülkede beta sürecinde

Marvel Super War mobil moba oyunu için belirli ülkelerde beta sürecine girdiği hatta Google Play’den bile indirilebildiği söyleniyor ama bağlantısına tıkladığımız zaman ülkemizden erişemiyoruz hata alıyoruz. Yayınlanan görselden baktığımız zaman arayüz günümüz mobil mobalarıyla benzerlik gösteriliyor. Marvel kahramanlarıyla moba oynamak oldukça ilginç olacak.

marvel super war mobil moba oyunu

Bakmak isteyenler için Google Play sayfası. Bizim mobil oyun kanalımızda ise varsa apksiyle oyun videolarını kaydetmeyi umuyoruz. Bakalım sizlere gösterebilecek miyiz?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Moba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Pubg Mobile Hilecilere Savaş Açtığını Duyurdu