Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Basın BülteniMMORPG

Mobil MMORPG Oyunu MIA Online Yüzde 100 Türkçe Oluyor!

Cubinet Interactive’in Türkiye’deki ikinci oyunu olan MIA Online, MMORPG sevenlerin gönlünde taht kurmaya başladı. Türkçe dil desteği için geri sayıma başlayan MIA Online ekibi, dil desteğinin gelmesiyle birlikte epik hikayesini ve heyecan verici savaşlarını daha çok oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

7Senses Group üyesi Cubinet Interactive, 13 yılı aşkın oyun yayıncılığı deneyimi ile gün geçtikçe genişleyen ve sektörünün en hızlı büyüyen dijital eğlence şirketi olarak çalışmalarını sürdüyor.  Uluslararası ekibiyle, 2006 yılından bu yana Asya pazarındaki oyun operasyon, pazarlama ve oyun yayıncılığı ile Cubinet Interactive, birden fazla platformda ve birçok bölgede oyuncular tarafından sevilen başarılı yayın şirketlerinden biri. Cubinet Interactive, yeni mobil oyunu MIA Online ve Ulus Savaşları MMORPG ile oyuncularına gelişmiş grafikler, rekabetçi mücadeleler ile 3D aksiyonuna sahip bir macera oyunu sunuyor.

Türkiye’deki MMORPG severler için güzel haber!

Cubinet Interactive’in oyun dünyasındaki son yayını olan MMORPG MIA Online, rekabetçi çok yönlü PvP tabanı ile yükselişine devam etmekte. Bu noktada MMORPG sevenlerinin kalabalık olduğu Türkiye’ye yönünü çeviren yapımcılar, oyuna “Türkçe oyun çeviri hizmeti” getirerek buradaki oyun severlerin yüzünü güldürecek gibi duruyor. Gaming in Turkey ile yapılan partnerliğin ardından 3 ay gibi kısa bir sürede Türkçe dil desteği için çalışmalarını son aşamaya getiren MIA Online, bu sayede Türk oyuncularla olan bağını da kuvvetlendirecek ve daha fazla oyuncuya hitap edecek. Son testleri yapılmakta olan Türkçe dil desteğinin, çok kısa bir zamanda oyuncular için aktif olması bekleniyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Mobil oyun dünyasında MMORPG

Türkiye’de neredeyse her oyuncunun bir ucundan mutlaka tuttuğu MMORPG oyun türü, mobil oyunlar arasında da büyük kitlelere hitap ederek varlığını sürdürüyor. Bu noktada MIA Online; sağladığı devasa açık dünya, uçan binekler, oldukça fazla silah, ekipman çeşitliliği ile oyunculara keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor. MIA Online’ın hikayesinde birbirleriyle sürekli mücadele içerisinde olan 4 ulus bulunuyor. Oyuncuların topraklarını ve onurlarını muhafaza etmek için görevleri tamamlayarak güçlenmeleri nihai amaçları.

mia online türkçe dil desteğiyle ilgili basın bülteni haberi

Mücadelelerin harareti, keyifli ve sıkı bir oyun deneyimi sunuyor. PvE’nin yanı sıra, PvP’ye de odaklanan ve bunun oyuncular için öneminin farkında olan MIA Online ekibi, oyunun geleceğini de bunun üzerine kurmak istiyor. Ana görevler dışında “Yüzük Sistemi”, “Takım Sistemi”, “Pelerin Sistemi” gibi birçok özellikle kendini farklılaştıran oyun, henüz 2018 yılının Aralık ayında yayınlanmasına rağmen Avrupa’da şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. Cubinet Interactive’in Türkiye’de çıkardığı 2’nci oyun olan MIA Online, oyunculara heyecan dolu savaş deneyimleri, farklı dövüş mekanikleri ve online bir oyun olmasının getirdiği güzel arkadaşlıkları fazlasıyla yaşatacak gibi görünüyor.

MIA Online Hakkında

Mobil dünyanın en keyifli AÇIK DÜNYA ULUS SAVAŞLARI MMORPG oyunlarından biri olan MIA Online, Ulus mücadeleleri ve geliştirme hedefleriyle oyuncuları ortak bir amaç için bir araya getiriyor. Hikayesi, karakter sınıfı çeşitliliği ve karakter tasarımlarıyla MMORPG oyuncularını kendine çekiyor. Dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya sahip olmakla beraber yüzde 100 Türkçe dil seçeneği sunan MIA Online, oyun içerisindeki farklı MMORPG mekanikleriyle oyuncuları keyifli bir macera için bir araya getiriyor.

Son güncellemeleri takip etmek için MIA Online Türkiye’nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mu Origin 2 Çıktı! Şimdi İndir