MMORPG

Mu Origin 2 Çıktı! Şimdi İndir

Auto Ply MMORP

Uzun zamandır ön kayıt aşamasında olan Webzen’in yeni oyunu Mu Origin 2 sonunda hem Android hem de ios cihazlar için çıktı. Auto Play mmorpg sevenler için harika bir fırsat ayrıca Webzen’in Mu serisinin hayranları da oyuna büyük ilgi gösterecektir. Temelde Mu Online’ı kendine örnek alan Mu Origin 2 oyunu geniş içeriği ve devasa dünyasıyla dikkat çekiyor.

3 farklı sınıfla oynayabilirsin

Mu Origin 2’de ilk etapta 3 farklı sınıf kullanılabilir durumda. Başka sınıf için herhangi bir bilgi olmasa da geliştirilecek uyarısı yapılıyor. Zaman içinde yeni sınıfların ekleneceğini göreceğiz.

Oyunda grup kurma ve lonca özellikleri mevcut. Birlikte oynamak ve sosyal olmak isteyenler için Mu Origin 2 ideal bir oyun olacaktır.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Oyunda diğer mmorpglerde olduğu gibi kendinizi ve eşyaları geliştirmek mümkün. Eşyalar için ayrıca açıklama yapılarak yuvalara taşlar takabilirsiniz denişmiş. Diğerlerinde olduğu gibi daha değerli eşyalara daha değerli taşlar takıp herşeyi son seviye yapmanız asıl amacınız.

Evcil hayvanlar

Mu Origin yani ilk oyunda olduğu gibi 2. oyunda Mu Origin 2’de de evcil hayvan / pet sistemi bulunuyor. Bu pet yanınızda duruyor ve siz savaşa girdiğiniz zaman ayrıca düşmana saldırıyor. Bu açıdan daha güçlü ve yetenekli yardımcılar sizlere daha çok katkı sağlayacaktır. Evcil hayvanın yanında ayrıca binek olarak kullanabileceğiniz yaratıkları da oyun içinde bulabileceksiniz.

PvP savaşları

MMORPG olurda pvp olmaz mı diyoruz ve oyunda arena savaşlarının yapıldığını da yazımıza ekliyoruz. Harmatium isimli arenada takımla pvp yapabilirsiniz. Bunun yanında Arena’da ise tek başınıza diğer oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz.

Mu Origin 2’nin günlük görevler ve etkinliklerle de ön plana çıkması bekleniyor. Webzen’in bu konuda iyi olduğu düşünülüyor. Mu Origin 2 oynamak isterseniz şimdi ücretsiz oynayabilirsiniz. 100Mb ‘dan biraz daha büyük bir dosyayı indirdikten sonra oyun içinden de 1100Mb kadar bir dosya indirmeniz gerekiyor. Oyunla ilgili kanalda bir video yayınlanmasını bekliyorum. Bakalım yayınlanırsa buraya konulabilir.

Google Play sayfasından oyunu indirin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors Sistem Gereksinimleri

RehberSkyrim

Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

BiomutantRehber

Biomutant'ın Saboteur'u İçin En İyi Buildi Açıklıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Kısa Süreliğine Ücretsiz 3 Android Oyunu