Macera

Men In Black Mobil Oyunu Bu Yaz Çıkacak

Siyah Giyen Adamlar Film ve Mobil Oyun

Siyah Giyen Adamlar orjinal adıyla Man In Black serisinin yeni filmi Men In Black: International bir kaç ay içerisinde global olarak vizyona girecek. Yeni filmle birlikte, Men In Black Global Invasion isminde yeni bir mobil oyun da piyasaya çıkacak oyuncularla buluşacak. Filmle birlikte mobil oyunun yayınlanması da son zamanların modası oldu. Oyunun AR yani arttırışmış gerçeklik kategorisinde olacağı (Pokemon Go, Harry Potter: Wizard Units, Minecraft Earth gibi) açıklandı. Sadece bol uzaylı ve siyah giyen adamlar temasında olacak.

Men In Black Global Invasion

Senaryodan bahsedecek olursak, bir MiB ajanı rolünü oynuyorsunuz ve kamera ile etrafta dolaşırken gördüğünüz ilginç uzaylı yaratıkları avlıyorsunuz. Bununla birlikte film serisinde kullanılan teknolojilerin oyuna entegre edileceği de açıklanmış durumda. Uzaylıları avlamak için ihtiyacınız olan herşeye sahip olacaksınız.

Ayrıca Bakınız:   En Yeni Mobil Strateji Oyunları
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

men in black global invasion filmle birlikte çıkacak mobil oyun

Nasıl ön kayıt olurum?

Men In Black Global Invasion mobil oyununu ilk oynayanlardan olmak niyetindeyseniz,oyunun internet sitesine bir bakın. Ayrıca Google Play Store üzerinden oyunun sayfasına ön kayıt olmanız da mümkün. Men In Black Global Invasion mobil oyununa ön kayıt olanların, oyun içi benzersiz ödüller, nadir bir uzaylı ve MiB’nin kendine has özel bir silahı gibi harika hediyeler elde edebilecekler.

 

men in black global invasion filmle birlikte çıkacak mobil oyun

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile'a Geliyor

Uzay Temalı Oyunlar

Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı

RehberYarış Oyunları

Driving Zone 2'de Eğlenmek İçin İpuçları

Battle Royale

COD Mobile'ın Sıradaki Güncellemesi Yeni Battle Royale Haritası ve Daha Fazlasını Sunacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tencent Arena of Valor’dan Vazgeçiyor