Battle Royale

Pubg Mobile Takım Ölüm Maçı Betaya Geldi

Bir sonraki güncellemede karşımıza çıkacak olan ve şimdilik betada yayınlanan takım ölüm maçı İngilizce’de Team Deathmatch olarak bilinen mod, Pubg Mobile oyuncularını oldukça heyecanlandırdı. Beta sürecine katılma hakkı olanların deneyebileceği bu yeni mod hakkında bütün bilinenleri sizlerle paylaşacağız. Pubg Mobile en son v0.12.5 güncellemesini almış ve bununla birlikte bir çok yenilik oyuna eklenmişti.

Güncelleme ile gelen içeriklere çok fazla girmek istemiyorum çünkü sitemizde yayınlanan “Pubg Mobile 7. Sezonla Gelen Yığınla İçerik” yazımızda detaylardan bahsettik. Bundan sonra oyuna bir yenilik daha gelecek. Yeni bir mod bizleri bekliyor. Bir sonraki güncellemede ya da yeni sezonla gelmesi beklenen takım ölüm maçı modu nedir ne değildir kısaca bir bakalım ve beta sürümünde kaydedilmiş bir takım ölüm maçı videosunu da yazımıza ekleyeceğim, göz atalım.

Pubg Mobile Takım Ölüm Maçı

Hem fps hem de tps oynanabilen bu modda 4v4 maçlara giriyorsunuz. Kendi özel küçük haritasında oynanan maç belirli bir süre içerisinde en çok adam vuran taraf olmaya çalışıyorsunuz. Bununla birlikte belirlenen hedef tutunca da oyun bitiyor. Yani daha önce başka isimler altında gördüğümüz klasik “deathmatch” modlarından diyebiliriz. Bunu Pubg Mobile temasıyla oynamaya ne dersiniz?

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Takım ölüm maçı için herhangi bir tarih verilmedi. Eğer erken gelmezse muhtemelen yeni sezonla birlikte oyuna eklenecektir. Bunun yanında bu modun sadece Android’de denenebileceğini ekleyeyim. iOS betası için mod söz konusu değil.

Pubg Mobile Team Deathmatch ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşacağım. Bir Pubg oyuncusunun modla ilgili kaydettiği videoyu yazıya ekliyorum. Video bize ait değildir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gaming In Turkey Kuveyt’e e-Spor Merkezi Açacak [Basın Bülteni]