MMORPGYeni Oyunlar

Talion 28 Mayıs’ta Android İçin Çıkıyor

Uzun zamandır uzak doğuda oynanan Gamevil’in yüksek grafik detayına sahip mmorpg oyunu Talion, Google Play üzerindeki ön kayıt aşamasını sonunda bitiriyor ve oyunun 28 Mayıs 2019 günü çıkacağı söyleniyor. Bizim de kanalda şahsen denenen oyun ilk bakışta incelediğiniz zaman klasik aksiyon mmorpg oyunlarından öteye çok fazla gidemediğini görüyoruz. Otomatik oynayan bir oyun ve onu izleyen sadece görevlere dokunana (en sıkıcı kısım) bir oyuncu. Bu ve diğer özellikleri neredeyse piyasadaki diğer bütün mmorpg aksiyon oyunlarıyla aynı durumda. Bir kaç far var. Detaylara geçeceğiz.

Talion Yakında Çıkıyor!

Gamevil’in uzak doğuda piyasada olan oyunu Avrupaya geliyor. Daha önce haberini yaptığımız oyun yakın zaman içinde Avrupa’da kullanılabilir olacak.  Kanalımızda apk ile kurup denenmiş bir videosunu da yazıya ekleyeceğim. Talion’un ön kayıttan çıkış tarihi olarak 28 Mayıs gösteriliyor. Peki bu oyunda sizleri neler bekliyor.

Devasa PvP modu ve karakter özelleştirme

Piyasada tonlarda aksiyon mmorpg oyunu bulunuyor. Telefonları şenlendirecek bir çok oyun sizler tarafından da oynanıyor. Yeni bir oyun çıkacağı zaman oyuncu o oyundan yeni birşeyler bekler. Zira neden zaten severek oynadığı oyunu bırakıpta başka birini oynasın?

Talion mobil oyununda sizleri tatmin edebilecek sadece 2 farklı özellik bulunuyor. Farklı demek aslında yanlış olur. 2 gelişmiş özellik bulunuyor diyelim. Talion, gelişmiş karakter yaratma ekranına çok güveniyor. Bununla birlikte devasa pvp savaş modlarının gelişmiş özelliklerinden bir diğeri olduğunu söyleyebiliriz.

Onun dışında oyun kendisi oynuyor. Sizin oyun içinde görevlerde yapabileceğiniz tek şey konuşma ekranlarını geçmek. Otomatik oynama kapatılabiliyor ama otomatik oynama otomatik navigasyon özellikleri var olduğu için kapattığınız zaman görevleri bulmanız ve yapmanız imkansız hale gelebiliyor. Videoyu izleyerek de karar verebilirsiniz. Onun dışında Google Play sayfasına bakın.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’dan Son Haberler: Oynama Sınırı, Godzilla 2