ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mayıs ayına girdik. Ramazan da başladı ve sizlere Mayıs ayında oynamanızı tavsiye ettiğimiz oyunları listeledim. Oldukça eğlenceli vakit geçireceğinizi düşündüğüm oyunlar, ücretli ve ücretsiz karışık şekilde elde edilebilir. Fiyat konusunda herhangi bir ayrım yapmadım. Bu yazıda sizlere 3 farklı oyundan bahsedeceğim. Spellsword Cards: Origins, Tesla vs Lovecraft ve Marginalia Hero. Oyunların oldukça iyi olduğunu söylemek lazım. Zaten mobil oyun sektörü gün geçtikçe çıtasını yükseltiyor. Kendini kopyalayan ya da geliştiremeyen oyunlar tarihin tozlu sayfalarına gömülürken kendini geliştiren ya da sektöre yenilikler katan, gerek grafik kalitesi olsun, gerek senaryo olsun insanların ilgisini çekmeyi başaran mobil oyunlar oynanmaya ve ilgi görmeye devam edecek. Oldukça eğlenceli kimisi yeni çıkan kimisi uzun zamandır var olan oyunlardan derleme yaptım. Dilerseniz başlayalım.

Spellsword Cards: Origins

Kart destesi oyunlarını sevenler, Spellsword Cards: Origins mobil oyununa ilgi gösterecektir. Bu nedenle listeye aldım. Oyunda destenizi oluşturuyor ve deste bazında düşmanla mücadele ediyorsunuz. Kart birleştirme ve daha da güçlendirme gibi özelliklerin olduğu oyunda oynaması kolay bir yapı sizi bekliyor. Bahsedilmesi gereken ve içerik hakkında size bilgi verebilecek en önemli özellik, oyunda 400’den fazla kart, 8 sınıf, 6 ırk, 5 farklı yol gibi içeriklerin olması. Mutlaka ilginizi çeken bir taraf olmalı. Spellsword Cards: Origins mobil oyunu ücretsiz olmakla beraber, oyun devamı için 19TL karşılığında bir paket almanız gerekiyor. En azından severseniz alın gibi bir mantık var. Google Play sayfasını kontrol edin. iOS kullanıcıları için AppStore sayfası…

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Tesla vs Lovecraft

Aksiyona doyacağınız bir oyun yakın zaman önce çıktı. Tesla vs Lovecraft bir kitaptaki yaratıklarla mücadeleyi konu alıyor. H.P Lovecraft’ın korku kitaplarındaki yaratıklar Tesla’nın labaratuvarını yok eder ve Tesla kendi icatlarıyla bu yaratıklarla mücadele eder. Oyun içinde bir sürü elektriksel, silah ve icatla karşılaşacaksınız. Aynı anda saldıran bir sürü yaratıkla mücadele etmeniz için bu teknolojilere ihtiyacınız var. Oyun maalesef ücretli. Google Play‘de 20TL bir ücreti bulunuyor. iOS için AppStore sayfasına da bakın.

Marginalia Hero

Canı sıkılıan ya da psikolojisi bozulan birinin çizimlerini andıran ilginç yaratıklardan oluşan temelde yazı tabanlı ama az biraz animasyona sahip sinir bozucu bir oyun. Dik ekran oynanan oyunun en önemli özelliği çeşitli yaratıkların birleşiminden oluşan yeni yaratıklar. Sinir bozucu tarafı da bu. Videodan kontrol edebilirsiniz. İlginç bir grafik yapısının yanında geniş eşya ve içeriğiyle de dikkat çeken  Marginalia Hero mobil oyunu ücretsiz sunuluyor. Google PlayAppStore

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Predator Thronos Oyuncu Kabini