AksiyonRol Oyunu

The Mighty Quest for Epic Loot Çıkış Tarihi Açıklandı

Bilgisayarda oldukça eğlenceli dakikalara sahne olan The Mighty Quest for Epic Loot oyunu mobil platforma geliyor. Google Play üzerinden ön kayıt aşamasında olan oyuna şimdi ön kayıt olabilir ve çıktığı zaman hem haberdar olur hem de ödül alırsınız. The Mighty Quest for Epic Loot hakkında kısaca bildi vereceğim. Ubisoft’un geliştirdiği oyun uzun yıllar PC platformunda oyuncuları eğlendirdi. Uzun zamandır test edilen oyunun Google Play sayfasında boyutu 100Mb görülürken muhtemelen oyun içi indirme de yapacaktır. Dik ekran oynanan oyun oldukça aksiyon dolu savaşlara sahne olacak.

The Mighty Quest for Epic Loot çıkış tarihi

Şu sıralar oynanıp oynanmadığı konusunda fikrimiz olmasa da 9 Temmuz 2019’da çıkışını yapacağını biliyoruz. Ubisoft’un başarılı oyunlarından birisi olan The Mighty Quest for Epic Loot bir ay içinde mobil platforma geliyor.

Kısaca oyunun yapısından bahsedecek olursak, (bilgisayar sürümünden edinilen tecrübeye göre) kendinize bir kale geliştiriyorsunuz. Kalenizi büyütüyor ve içini tuzak ve askerlerle dolduruyorsunuz. Elbette bunu yapmak için stratejik kararlar vermelisiniz. Diğer oyuncular kalenize saldırıp biriktirdiğiniz ganimetleri çalmaya çalışacak. Onları geri püskürtmelisiniz. Hem tuzak hem de yaratıklarınızla ganimetlerinizi koruyun.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bunun yanında siz de karakterinizle düşman kalelerden loot yapmaya çalışacaksınız. Tuzaklarını en hızlı ve zararsız şekilde geçmeniz gerekiyor. Bunun için karakterinizi geliştirmelisiniz.

the mighty quest for epic loot

The Mighty Quest for Epic Loot özellikleri

Neden bu oyunu oynamalıyım diyenler için kısa kısa yazalım istedim.

  • Oynaması kolay, tek dokunuşla kombata girebilirsiniz ve aksiyon ve hız dolu savaşlara katılabilirsiniz.
  • Grafik kalitesi yüksek ve harika tasarlanmış bir dünyayı keşfedin.
  • Gelişmiş bir karakter yaratma ekranı.
  • 1000’den fazla teçhizat.
  • Eşya yağmalama ve eşya geliştirme özellikleri.
  • PVE özellikleri gelişmiş.
  • PVP özellikleri var.

Yukarıdaki özellikler, The Mighty Quest for Epic Loot’un size sunduğu özelliklerin bir kısmı. Bununla birlikte ön kayıt olursanız benzersiz bir evcil hayvan alma şansınız var. Eğer ön kayıt sayısı 1 milyona ulaşırsa Ubisoft oyuna giren herkese bu ödülü verecek.

Ön kayıt olmak için Google Play sayfasına bir bakın.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Yoldaş Şahin Nasıl Alınır?