Battle RoyalePC

Pubg Lite Türkiye Açıldı İşte Bilmeniz Gerekenler

Pubg ücretli şekilde çıktı ve battle royale türünün en popüleri oldu hatta bir çok ödül kazandı. Lakin daha sonra ücretsiz alternatiflerinin çıkması, ücretsiz ve mobil alternatiflerinin yine Steam platformuna gelmesi battle royale kralını zor durumda bıraktı. Pubg Corp. ise çözümü çok iyi düşündü. Pubg Lite. Pubg Lite hem PC sürümü olarak karşımıza çıkıyor, hem ücretsiz hem de düşük donanımlı sistemlerde oynanabiliyor. Yani dünya çapındaki neredeyse herkese hitap ediyor. Ayrıca bu oyun sayesinde artık bilgisayar üzerinden Pubg Mobile oynamak zorunda da kalmayacaksınız. Artık Lite sürüm var ve neredeyse Pubg Mobile ile aynı. İşte Pubg Lite özellikleri;

Pubg Lite hakkında bilmeniz gerekenler

Pubg Lite ülkemiz için resmen açıldı. Sunucuya erişir erişmez oyuncularda neler olduğunu bir bir keşfetti. Gelin kısaca sıralayalım ve siz de Pubg Lite‘a yabancı kalmayın…

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile Zombi Modu Geldi

pubg lite hakkında bilmeniz gerekenler

  • Oyuna giriş modları: Oyun içinde antrenman modu, 1 kişilik mod, 4 kişilik mod bulunuyor. Ama 2 kişilik mod daha eklenmiş değil. Sebebi bilinmiyor.
  • Kamera açısı: Kamera açısı diğer sürümlerinde olduğu gibi iki çeşit. Hem fps hem tps oynamanız mümkün.
  • Haritalar: Oyunun haritaları Vikendi hariç aynı. Vikendi ne zaman eklenir bilinmiyor.
  • Sezonlar: Pubg’nin sezonları aynen aktarılmış. Bu konuda bir değişiklik bulunmuyor.
  • Minimap kullanımı: İlginç bir şekilde minimap özelliklerine ses görüntüleri eklenmiş. Normalde mobil sürümde oynamak zor olduğu için minimapte sesin nereden geldiğini gösteren işaretler vardı. Aynısı Pubg Lite’a da eklenmiş. Aracınızı ve işarete uzaklığınızı da harita üzerinden görmeniz mümkün.
  • Pass sistemi: Oyunda tıpkı diğer sürümlerde olduğu gibi BP bulunuyor. Bununla birlikte ücretli ve ücretsiz pass sisteminde de yine değişiklik yok.
  • Ses kontrolleri: Ses kontrollerinde değişiklik yok.
Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile v0.12.0 Güncelleme Sorunu

pubg lite hakkında bilmeniz gerekenler

Pubg Lite nasıl indirilir?

Hala dahil olmadıysanız Pubg Lite’a buradaki yazımızda belirttiğimiz adımları tamamlayarak giriş yapmanız mümkün. Bilgisayarım yeterli mi diye düşünmeyin, oldukça hafif sürüm diyebiliriz. Ayrıca yazıda sistem gereksinimlerini görmeniz de mümkün.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle Royale

Pubg Mobile Ban Cezaları

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile'da Desteğe Mesaj Atma

Battle Royale

Pubg Mobile Lite İndir

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Arkadaş Ekleme ve Silme Arkadaşlarla Maça Girme

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
League of Legends Mobil Sürümü Yakında Çıkışını Yapacak