Hayatta KalmaKorku

Dead By Daylight Mobile Geliyor

Başka platformlarda hala oynanan ve türüyle de oldukça ilgi çeken oyun Dead By Daylight sonunda mobile geliyor. Çok oyunculu korku oyunu türünde olan Dead By Daylight Nintendo Switch ‘e geliyor. Android ve iOS için henüz bir açıklama yok. Nintendo Switch için ise resmi açıklama geldi.

Oyunda 4 kişi kurban 1 kişi de katil olarak oyuna dahil oluyor. Kurbanlar kaçmaya çalışırken katil de onları yakalamak niyetinde. Kaçmak için oyun alanında elektrikler aktif etmeniz ışıkları yakmanız gerekiyor. Bu şekilde çıkış yolunu bulmanız mümkün oluyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Oyunun resmi sitesine baktığımız zaman sadece Nintendo Switch için açıklama yapılması elbette üzücü. Diğer mobil platformlar için herhangi bir açıklama yok. Yine de Android üzerinden benzer bir oyun olan Horrorfield Multiplayer Survival oyununu oynamanız mümkün.

Diğer platformlarla ilgili haberleri takip ediyoruz.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta KalmaRehber

Minecraft Kamp Ateşi Yakma

Hayatta KalmaRehber

Grounded Signs - Nasıl Kilidi Açılır?

RehberRol Oyunu

Conan Exiles'ta Pet Elde Etme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İlk Pubg Lite Güncellemesinde Neler Var?